107-latka po raz 23. chce wyjść za mąż

107-latka po raz 23. chce wyjść za mąż107-letnia Malezyjka rozważa kolejne małżeństwo - już 23. Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęła, ale jak twierdzi - nie chce zostać sama, gdyby obecny mąż ją opuścił. O sprawie informuje serwis BBC.

O Wook Kundor zrobiło się głośno cztery lata temu, gdy wyszła za Muhammada Noor Che Musa - mężczyznę młodszego od niej o 70 lat. Ich zdjęcia ślubne obiegły wówczas lokalną prasę.

Obecnie kobieta boi się, że młody mąż nie wróci do niej po zakończeniu leczenia z uzależnienia od narkotyków, któremu jest poddawany w Kuala Lumpur. Reporterom mówi, że czuje się samotna zwłaszcza teraz - tuż przed zakończeniem Ramadanu.

Kundor nie wyklucza jednak pozostania przy 37-letnim mężu. Decyzję uzależnia od tego, czy sąsiedzi zgodzą się pojechać z nią do stolicy, gdzie mogłaby zapytać wybranka, czy wciąż ją kocha.

- Ostatnio odczuwam pewien niepokój. Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem już starą kobietą... Chciałabym wyjść ponownie za mąż, by nie czuć się opuszczoną. Nic poza tym - mówi lokalnym mediom.

źródło: inteira.pl

Astrotres

znalazła niusa na inteira.pl.

Dodaj komentarz