Człekokształtna bestia straszy w Panamie

Człekokształtna bestia straszy w PanamieW panamskiej wiosce Cerro Azul pojawił się człekokształtny, przypominający wyglądem tolkienowskiego Golluma, stwór. Zauważyła go młodzież grająca w piłkę nad jeziorem. Przerażeni chłopcy zabili "zwierzę" i uciekli - czytamy w internetowym wydaniu "New York Post".

Jak donosi panamski serwis informacyjny Telemetro, młodzież wpadła w panikę, gdy zauważyła wysokiego na 5 stóp (ok. 152 cm - red.) stwora wychodzącego z jaskini. Bestia zaczęła czołgać się w ich kierunku.

W akcie desperacji czterech przestraszonych chłopców zabiło stwora kamieniami, a ciało wrzucili do wody i uciekli - donosi "The Sun".

W niesamowitą historię opowiedzianą przez dzieci nie uwierzyli rodzice. Następnego dnia wybrali się nad jezioro, by zweryfikować "bajki" nastolatków. Okazało się, że historia nie została zmyślona. Na brzegu jeziora znaleziono zwłoki "zwierzęcia".

źródło: inteira.pl

tenextra

znalazła niusa na inteira.pl.

3 komentarze

 
  • Zaniepokojona istota

    Po zabójstwie straszy? Zmartwychstała? Czyżby ta bestia miała na imię Jehowajestzbawieniem i była w Lechistanie znana jako Jezus?

  • Zaniepokojona istota

    Oni sami są człekokształtnymi bestiami. Nie wiem czy niewinnego człowieka mieszkającego w jaskini czy inną równie niewinną małpę zabili ale to straszne że zabijają istoty za brzydotę. Ta bestia jest tylko o 6 cm ode mnie niższa i daleko jej do karła. Wszyscy jesteśmy człekokształtnymi bestiami i nie ma czego tu się bać a tym bardziej powodu do zabójstwa nie ma. Niech się dzieciaki pouczą biologii bo sama piłka i fantastyka im nie służy.

  • Margerita

    Niesamowite