Cytaty i sentencje ^.~ - str 7/10

Dodano na Hydepark przez Lilith, 189 postów, ostatni post 10 paź 19:37

 • Lilith
  · 9 lip 2014

  No hej! ^.^ Co powiecie na podzielenie się ulubionymi cytatami, tekstami z piosenek, urywkami wierszy? Może macie jakieś ciekawe motywy znalezione np. w książce? Podawajcie też swoich ulubionych pisarzy/autorów, którzy szczególnie przypadli Wam do gustu swoimi sentencjami/sposobami postrzegania realiów. Jeżeli jest to coś obcojęzycznego to proszę, przetłumaczcie (nie każdy uczy się różnorakich języków).

  Pomyślałam sobie, że warto założyć taki temat chociażby dlatego, że widzę, jak coraz więcej osób zakłada sobie jakieś pamiętniki, puste zeszyty na coś takiego ~ sama takowy posiadam :p  

  Wpadł mi dzisiaj taki fragment: (autor nieznany, więc nie podam :x)  

  "Brak mi chyba kogoś, kto zaspany wyjdzie z łóżka poszukać mnie, znajdzie tu, na werandzie, i powie zgorszony: Gdzie łazisz! W całym łóżku Cię nie ma! Nie mogę bez Ciebie spać!"  

  Taka marzycielska ja :D  
  _____________________

  No to do dzieła! <3

 • Lilith
  · 25 maj 2015

  "Ktoś mnie chwyta z tyłu i obraca do siebie. Ściska mnie na tyle długo, by szepnąć:
  – Nie bądź zimna. Nie bądź taka jak ja.
  Chwiejąc się, robię krok do tyłu.  
  – Ale… to pomaga.
  Potrząsa głową.
  – Nie. Wydaje ci się, że tak, lecz wcale tak nie jest."

  - znalezione.

 • Lilith
  · 4 cze 2015

  "Zmieniałam w życiu wiele razy poglądy na wszystko; na politykę, na miłość też. I niech nikt mi nie mówi, że nie mamy do tego prawa. Chodzi nie o to, jak często zmieniamy poglądy, tylko z powodu jakich doświadczeń. Wokół nas przecież nieustannie zmienia się świat - zmieniają się czasy i my się w nich zmieniamy. Ja dzisiejsza naprawdę nie jestem tą wczorajszą i nawet jej sobie dobrze nie przypominam."

  - Roma Ligocka :)

 • LittleScarlet
  · 12 lip 2015

  "Wiedziałam tylko, że mam zacisnąć zęby. Że jak mnie zaczyna, dajmy na to, boleć palec u nogi, to nieważne, nieważne, inni mają gorzej, powstańcy chodzili kanałami i się nie skarżyli, więc idę dalej, nie, nawet nie idę, staram się biec, żeby udawać, że mnie nie boli. I dopóki mi noga nie zacznie odpadać, to będę zapierdalała.
  A tak nie można.
  Nie można chodzić bez nogi."

  -Małgorzata Halber "Najgorszy człowiek na świecie"

 • DziecieChaosu
  · 13 lip 2015

  "W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, ku*wa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że ty niekoniecznie jesteś na tej liście.”
  ~ znalezione w internetach :P

 • avicci69
  · 13 lip 2015

  słabe:P

 • DziecieChaosu
  · 13 lip 2015

  avicci69

  avicci69: słabe

  nie znasz się :P

 • avicci69
  · 13 lip 2015

  znam !

 • DziecieChaosu
  · 13 lip 2015

  Wydaje Ci się, bo rośniesz :P

 • avicci69
  · 13 lip 2015

  haha już urosłem :P

 • DziecieChaosu
  · 13 lip 2015

  zawsze jeszcze możesz rosnąć w prawo i lewo  :P :D

 • avicci69
  · 13 lip 2015

  haha

 • DziecieChaosu
  · 4 sie 2015

  “Nie bój się być osobą, którą się stałeś.”
  —Albert Espinosa

 • avicci69
  · 4 sie 2015

  szczerze to bez sensu :P

 • DziecieChaosu
  · 4 sie 2015

  Nie jest bez sensu, bo większość ludzi udaje kogoś innego (lepszego lub gorszego) :P

 • avicci69
  · 4 sie 2015

  Ale jest osobą którą się stałeś a nie jesteś..

  Można się stać alkoholikiem, narkomanem, bandytą itp :P

 • avicci69
  · 4 sie 2015

  Delikatność dziewczyny idealnie komponuje się z siłą mężczyzny. Kobieta ma być niewinna, delikatna i subtelna, lekko nawet niezdarna i niedostępna. Mężczyzna powinien być odważny, silny, z temperamentem, ale jednak jak głupi starać się o tą dziewczynę, chronić ją, otaczać opieką, zbudować świat od nowa. Teraz jest inaczej, mężczyźni - ci.py w rurkach i dziewczyny-ziomale przeklinające ze swagiem, kobiety walczą o mężczyzn, a mężczyźni mają wyje.bane. To tak często spotykane.

 • Clipsera00
  · 12 sie 2015

  ,,Jeśli będziesz spodziewać się najgorszego, to nigdy nie spotka cię rozczarowanie" ~Halt, ,,Zwiadowcy"

 • Hope3
  · 16 sie 2015

  "Delikatność dziewczyny idealnie komponuje się z siłą mężczyzny. Kobieta ma być niewinna, delikatna i subtelna, lekko nawet niezdarna i niedostępna. Mężczyzna powinien być odważny, silny, z temperamentem, ale jednak jak głupi starać się o tą dziewczynę, chronić ją, otaczać opieką, zbudować świat od nowa." podoba mi się :D

 • BreakTheRules
  · 17 sie 2015

  "Siedzisz sama łykasz łzy patrząc na okrutny świat. Przeciw niemu tylko ty on nie daje żadnych szans. Los zaprosił cię do gry podrabianą talią kart. Ty masz siłę żeby wyjść obracając wszystko w żart"

 • Lilith
  · 19 sie 2015

  "Przecież to o to chodzi. O to spojrzenie, które mówi "chcę Cię". O ten mocny uścisk "nikomu Cię nie oddam". O to złapanie za tyłek pokazujące "jesteś moja".
  Kobiety, które mówią, że chcą być tylko swoje, kłamią. Bo wszystkie chcą do kogoś należeć, być rzucane na łóżko, łapane od tyłu i odciągane podczas robienia obiadu. Marzą o tym, żeby ktoś zabrał im komputer sprzed nosa podczas odpisywania na maile i wziął je ot tak, bo ich pragnie. Chcą mieć kogoś, kto nie pozwoli im się wyspać.
  Każda kobieta potrzebuje, żeby ktoś trochę na jej punkcie wariował. Żeby ją sobie przywłaszczał, chciał jej i nie czekał aż rozbierze buty, by wziąć co jego.
  Tak, kobiety chcą radzić sobie same, spełniać się, być w czymś najlepsze, ale wcale, choć wielu się tak wydaje, nie chcą być tylko swoje.
  Kobiety nienawidzą być tylko swoje.
  Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś.
  Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś."

  - znalezione  
  :redface:

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto