Obejrzeliscie film, który Wasz ostatnio zaintrygował ? Wywarł jakiekolwiek emocje? Podobała Wam się obsada?
Ostatnio obejrzany film
Dodano na Hydepark przez cicha2591, 7 postów, ostatni post tydz. temu
· 14 maja
· 14 majaKsięga luster, film do końca trzymał w napięciu i szczerze nie spodziewała bym się takiego zakończenia.
· 14 majaCzy jakiś konkretny gatunek czy ogólnie?
· 14 majaWentworth - więzienie dla kobiet. Serial. Jestem w czwartym sezonie, bomba! 🥳🥳🥳
· 15 maja: Czy jakiś konkretny gatunek czy ogólnie?
Ogólnie.
· 15 majaObejrzałem nowego Punishera. Żebyście wy nie musieli. Stanowczo odradzam.
· tydz. temuTen film obejrzałam dawno, wywołał łzy pierwszy raz od dawna. Trafiłam przypadkiem, nie mogłam spać i po prostu klikam pilotem. Film pod tytułem Bez mojej zgody. Według mnie film trudny emocjonalnie.
· tydz. temu"Skazani na Shawshank" - polecam obejrzeć - jak ktoś nie widział, ja oglądałem kilka razy już, super film, fajna treść, świetna gra aktorów.
Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.