LauraXXX

Laura, 20 lat
razem:   12
  • Użytkownik LauraXXX

    @gosiak89 faktycznie miałam zrobić to jako nową serię ale weź pod uwagę to że akcja dalej dzieje się w "tamtym" czasie jak dziewczyny mają po 16-17 lat. Tylko różnica jest taka że teraz jest we wspomnieniach Darii. Wybrałam tą opcję bo jednak przyjemniej mi się pisze w formie pierwszoosobowej. A tym "przeskokiem" nie przejmuj się za bardzo bo to tylko kilka faktów "do przodu" które poznałaś ale nie znasz tego co wydarzyło się w ciągu tych kilku lat :p i teraz będziesz poznawać aż fabuła dojdzie do "teraźniejszości" czyli Darii na pierwszym roku studiów która teraz wspomina dawne czasy ale zaczynie nowe życie :P

    15 paź 2025

  • Użytkownik LauraXXX

    @Ask dzięki za przydatne informacje, akurat kończę kolejną część i zaraz wrzucam w której zmieniłam nieco formę. Będą krótsze części i pisane z perspektywy pierwszoplanowej :)

    14 paź 2025

  • Użytkownik LauraXXX

    Ale to pięknie napisałaś. Ciarki przechodzą po pleckach ;) I ten dreszczyk emocji że możecie zostać przyłapane  <3  <3

    11 wrz 2025