zazula

razem:   13
 • zazula

  Rewelacyjna część! Emocje ściekają po stronach jak krew po niewolniczych plecach. Zgadzam się z neferem że pieruńsko mocne, przerażające i piękne. Scena Marty z Drugim super, ten facet, można się w nim zakochać i pewnie jaki on jest to dopiero wyjdzie. Myślę że nie raz łzę uronimy. Violet dzieki :)

 • zazula

  Ciekawe, zobaczymy, na kolana nie powaliło, ale wrócę tu. ;)

 • zazula

  Witam. Kolejna część i kolejne odsłony mrocznego świata. Nie zgadzam się  z komentarzem poniżej że nie ma emocji, jest i to całkiem sporo. Zagłębiasz się coraz bardziej w tę historię. Zdaje się więc, że masz pomysl na coś większego i to mnie cieszy, bo przyznaję że wciągnęłam się. Byłby z tego niezły film dla dorosłych   ;)

 • zazula

  O jasna cholera i co teraz?! zajebiście krótkie i dobrze, niesamowicie spieprzone i też dobrze, nie wejdzie na główną, a to jest najlepsze!  Gratuluję :rotfl:

 • zazula

  @violet ciesze sie, że będę miała swój niewielki udział, choćbt w podpowiedzi :rotfl:

 • zazula

  Świetnie piszesz Neferze, gmatwasz sprawy, wzbudzasz emocje w czytelnikach, dlatego najbardziej podobają mi się spekulacje w komentarzach,  bo opowiadanie ma drugie życie. :)

 • zazula

  Zastanawiam się nad tym opowiadaniem,  co w nim jest, że tak działa na odbiorcę :woot:  Sprzeczności w osobach, Robert - potwór w ludzkiej skórze, ale zaskakujące, że budzi jakiś dziwny rodzaj sympatii, Drugi - doświadczony przez życie, uwikłany w "coś", maltretowany, kochany za to, ale jednak większość oczekuje więcej  przemocy na nim. Marta -  intryguje swoją nieokreśloną do końca arystokratyczną manierą i ta  ciążąca nad tym wszystkim tajemnica. Niby nic się tu nie dzieje, powolutku coś się wyjaśnia, można domyśleć sie, o co chodzi, zarys wydaje się prosty, a jednak odnoszę wrażenie wodzenia za nos, takiego podpuszczania. Violet, jesteś nieznośnie dobra w tym co robisz.

 • zazula

  Kurczę, opowiadanie pełne sprzecznosci, nie wiadomo jak je odbierać, napewno nie da sie przeczytać i  zapomnieć.  Pisz dalej, bo bardzo ciekawie opisujesz historię kilku osób. Czekam na kolejną czesc.

 • zazula

  Niezła scenka, wreszcie ktoś zgwałcił  faceta ;) . Zawsze gwałcą kobiety,  chociaż raz jakaś odmiana  ale dosyć przejmójąca.