Zostali wynajęci, by spełnić seksualne fantazje. Pomylili domy

Zostali wynajęci, by spełnić seksualne fantazje. Pomylili domyMieli skrępować klienta w samej bieliźnie i głaskać miotłami. W tej nietypowej fantazji seksualnej coś poszło nie tak. Dwóch mężczyzn z maczetami weszło do niewłaściwego domu w Nowej Południowej Walii w Australii. Na szczęście, szybko zdali sobie sprawę ze swojej pomyłki.  

Wszystko rozegrało się w lipcu 2019 roku w Australii. Dwóch wynajętych mężczyzn miało odegrać ustaloną wcześniej scenę. Osoba, która zleciła to nietypowe zadanie, miała zostać związana w bieliźnie, a następnie... głaskana miotłą. Wszystko w jego domu, niedaleko Griffith w Nowej Południowej Walii.

Mężczyźni otrzymali zlecenie na Facebooku. Zainteresowany podał im swój adres zamieszkania. Pech chciał, że klient ostatecznie przeniósł się do innej miejscowości, nie informując o tym fakcie wynajętych "włamywaczy".

Mężczyźni podjechali pod wskazany adres i z maczetami w dłoniach wtargnęli do domu. Lokator, który zauważył o 6:15 zapalone światło, pomyślał, że to jego przyjaciel, który codziennie przychodzi na poranną kawę. Ostatecznie zobaczył dwóch obcych mężczyzn, którzy w swoich dłoniach dzierżyli maczety. Ci szybko wycofali się. Wcześniej jeden z nich zdążył jeszcze rzucić: "Przepraszamy, stary" i podał gospodarzowi rękę na zgodę.


Podejście numer 2

Mężczyźni ostatecznie postanowili udać się pod właściwy adres. Na miejscu klient przygotował dla wszystkich bekon, jajka i makaron.  

Sielanka nie trwała zbyt długo, gdy na miejsce przyjechała policja i aresztowała wynajętych "dręczycieli".

Sędzia: Dowody w sprawie są nietypowe

Sędzia orzekł, że dowody nie sugerują, aby działania mężczyzn były celowe. Nosili maczety jako rekwizyt lub coś do wykorzystania w tej... fantazji - powiedział.  

Klient był gotów zapłacić nawet 5 tys. dolarów australijskich (ponad 13 tys. złotych), jeśli akcja "byłaby naprawdę dobrze przeprowadzona" - dodał sędzia.

Głos zabrał też adwokat Terrence'a Leroya, jednego z oskarżonych: To było zawarcie umowy handlowej na głaskanie półnagiego mężczyzny w majtkach miotłą. Wejście nie miało na celu zastraszenia.

źródło: rmf24.pl/fakty/swiat/news-zostali-wynajeci-by-spelnic-seksualne-fantazje-pomylili-domy,nId,4524064

Clarkson

znalazł niusa na rmf24.pl. Tag: #pomyłka

Dodaj komentarz