Usiadł jej gołą pupą na twarzy. Jest wyrok

Usiadł jej gołą pupą na twarzy. Jest wyrokNajpierw niesamowite uczucie i wielkie żądze, a teraz sąd rozstrzygający spór między dawnymi kochankami. Cała Irlandia żyje procesem, w którym Polka pozwała swojego partnera za to, że usiadł na jej twarzy gołą pupą, gdy... nie miał już siły na seks.

To wydarzyło się naprawdę. W miejscowości Galway sąd zebrał się, aby rozpatrzyć sprawę głośną na całą Irlandię, której głównymi bohaterami są Polacy. Chodzi o Łukasza Sz. i Katarzynę M. parę, która poznała się w Oranmore, i która zapałała do siebie tak wielką miłością, że podczas trwającego pół roku związku - potrafili uprawiać seks 5-6 razy dziennie.

Do dramatu jednak doszło, gdy mężczyzna taką częstotliwością się znudził, gdyż, jak czytamy w irlandzkiej prasie - "był zmęczony i bolały go sutki". Zawiedziona kochanka miała mu wtedy rzucić: Nie masz jaj! On zaś by ją poniżyć... usiadł jej gołą pupą na twarzy. Tyle, że jak twierdzi poszkodowana i poniżona Katarzyna M. - uszkodził jej wtedy kręgosłup.

Sąd dał wiarę zeznaniom kobiety i skazał polskiego kochanka na 750 euro grzywny.

Jakby tego było mało - sprawa w Irlandii stała się tak głośna, że tamtejsze fora internetowe huczą teraz o przymiotach i pomysłowości polskich kochanków. Czy zrobili nam dobrą reklamę?

źródło: fakt.pl

expeze

znalazł niusa na fakt.pl.

2 komentarze

 
  • Rayonvert

    :smiech2:

  • Margerita

    Niesamowite