Przywiązali osła do spadochronu. Śledztwo trwa

Przywiązali osła do spadochronu. Śledztwo trwaO okrucieństwo wobec zwierząt mogą zostać oskarżeni rosyjscy biznesmeni, którzy w zeszłym tygodniu na pół godziny przyczepili osła do spadochronu - poinformowały rosyjskie media, wyjaśniając, że milicja wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Osioł na spadochronie w zeszłym tygodniu ukazał się oczom plażowiczów w nadmorskiej miejscowości Gołubickaja w Kraju Krasnodarskim.

"Zwierzę ryczało z przerażenia" - powiedziała agencji AFP rzeczniczka lokalnej milicji Łarisa Tuczkowa, dodając, że "nikomu nie przyszło do głowy, by zawiadomić władze". Zamiast tego świadkowie robili zdjęcia i informowali lokalne media.

Osioł wylądował w wodzie, po czym przez kilkanaście metrów był ciągnięty przez łódź, do której był przywiązany. Do brzegu zwierzę dotarło na wpół żywe - relacjonował dziennik "Taman".

Latający osioł miał przyciągnąć turystów na prywatną plażę - powiedziała AFP Tuczkowa.

Z kolei według kanału telewizyjnego Russia Today chodziło o reklamę spadochronu.

Według Russia Today, milicja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Sprawcy mogą zostać oskarżeni o okrucieństwo wobec zwierząt, za co grożą im dwa lata pozbawienia wolności.

źródło: interia.pl

Caribaze

znalazła niusa na interia.pl.

1 komentarz

 
  • R

    W Brazyli kartel narkotykowy zaczepil do balonu trupa