Podawała się za własną córkę, żeby chodzić do szkoły

Podawała się za własną córkę, żeby chodzić do szkołyTa kobieta bardzo chciała wrócić do czasów młodości. Tak bardzo, że ukradła córce jej tożsamość, i jako 15-latka chodziła na lekcje i została przyjęta do drużyny cheerleaderek.

33-letnia Amerykanka Wendy Brown najwyraźniej nie mogła się pogodzić z tym, że już nigdy nie będzie mogła chodzić do liceum. Postanowiła więc "skorzystać" ze swojej córki - podając się za 15-latkę poszła do szkoły, uczęszczała regularnie na lekcje i nawet została przyjęta do drużyny cheerleaderek.

Dlaczego Brown postanowiła podszyć się pod własną córkę? Władzom szkoły powiedziała, że po prostu chce dostać dyplom i zostać cheerleaderką. Najwyraźniej była wiarygodna - została przyjęta do szkoły i do drużyny. Wraz z "rówieśniczkami" chodziła nawet na imprezy.

Córka Wendy Brown kobiety mieszka z babcią daleko od domu matki. Policja ujawniła, że Brown ma na koncie wiele różnych kradzieży tożsamości. Więcej szczegółów nie ujawniono. Wendy Brown pozostaje tylko gratulować, że wygląda tak dobrze, że może udawać osobę o połowę młodszą, niż jest w rzeczywistości...

źródło: gazeta.pl

Hotist

znalazła niusa na gazeta.pl.

1 komentarz

 
  • MrHyde

    a ja myślałem, że trzydziestoletni uczeń to tylko wytarty motyw z filmów z lat XXX-ych. ;)