Palikot: Zastrzelimy Kaczyńskiego!

Palikot: Zastrzelimy Kaczyńskiego!To już nie jest nawet żart w kiepskim stylu. Janusz Palikot podczas wieczoru wyborczego publicznie zapowiedział, że razem z Bronisławem Komorowskim zastrzeli Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszy jego skórę i wystawi na sprzedaż!

Skoro władze Platformy nie potrafią zapanować nad swoim posłem może już najwyższa pora by zajęły się nim organy ścigania.

Palikot w rozmowie z ekipą "Szymon Majewski Show" powiedział. - Największym wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński (...) Bronisław Komorowski  pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego i skórę wystawimy na sprzedaż  - rzucił w swoim biłgorajskim  stylu.

Czy za tą skandaliczną wypowiedź czekają go choćby jakieś partyjne konsekwencje? Na razie niestety nic o tym nie słychać. Od wypowiedzi swojego przyjaciela nie odciął się również sam Bronisław Komorowski. Już czekamy na tłumaczenia samego Palikota, że to zapewne tylko taka metafora, gra słów i podobne temu wysoki, do których przyzwyczaja nas od jakiegoś czasu.

ZOBACZ SKANDALICZNĄ WYPOWIEDŹ PALIKOTA:
https://www.youtube.com/v/V0jypCcfQPY&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=pl_PL&feature=player_embedded&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">

źródło: fakt.pl

Prezes

znalazł niusa na fakt.pl. Tag: #Palikot

Dodaj komentarz