Najwyższy człowiek na świecie zostanie tatą

Najwyższy człowiek na świecie zostanie tatąChińczyk Bao Xishun (2,36 m wzrostu), według Księgi Rekordów Guinnessa najwyższy człowiek świata, właśnie ogłosił tę radosną nowinę. Jego żona 29-letnia Xia Shujuan (1,68 m) jest w ciąży.

Przyszli rodzice są małżeństwem od roku. Pomimo ogromnej różnicy wzrostu, tworzą zgodny związek. O jakiej przyszłości (i wzroście) dla swojego syna lub córki marzy najwyższy człowiek na świecie? Bao chciałby, żeby jego dziecko było na tyle wysokie, żeby grało w koszykówkę. Ale nie żeby przerosło tatę. Może co najwyżej zająć drugą pozycję w Księdze Rekordów Guinnessa.

57-letni Bao Xishun w 2006 roku stracił tytuł najwyższego człowieka świata na rzecz Ukraińca Leonida Stadnika (2,57 m). Ale zainteresowanie tą kategorią okazało się tak wielkie, że postanowiono wprowadzić surowe i szczegółowe przepisy mierzenia kandydatów do tytułu. Leonid, który swój swój wzrost uważa raczej za ciężar niż zaletę odmówił poddania się mierzeniu i tytuł wrócił do Chińczyka. Bao, w przeciwieństwie do Leonida, bardzo lubi zainteresowanie mediów.

źródło: gazeta.pl

electret

znalazł niusa na gazeta.pl. Tagi: #najwyższy #człowiek #ojciec

3 komentarze

 
 • to ty ziomek

  seźy
  :dancing:  :ass:

 • ssssss

  <sex>

 • twój stary

  :sex2: