Matka ośmioraczków: nienawidzę swoich dzieci

Matka ośmioraczków: nienawidzę swoich dzieciMatka ośmioraczków, Amerykanka Nadya Suleman, określana przez media jako "Oktomama", wyznała, że nienawidzi swoich dzieci - informuje medportal.ru.

Dodała, że napawają ją obrzydzeniem. Sześcioro starszych dzieci, które pojawiły się na świecie przed narodzinami ośmioraczków, Amerykanka nazwała zwierzętami. W wywiadzie dla czasopisma "In Touch Weekly" podkreśliła, że traci nad nimi kontrolę z powodu braku czasu na ich wychowanie.

Suleman stwierdziła, że z powodu napięcia, spowodowanego troską o swoich czternastu potomków, pojawiły się u niej myśli samobójcze.

Powiedziała, że zdarza jej się zamykać w łazience, gdzie płacze. - Czasem siedzę w niej godzinami, nawet obiad jem na podłodze w łazience. Cokolwiek, by mieć ciszę i spokój - stwierdziała.

Potem dodała, że kocha swoje dzieci, ale żałuje, że je urodziła.

35-letnia matka poskarżyła się również na problemy finansowe jej rodziny. W maju 2010 roku, aby poprawić materialny status, wzięła udział w kampanii reklamowej promującej sterylizację zwierząt.

Nadya Suleman urodziła ośmioraczki w styczniu 2009 roku. Wszystkie 14 dzieci Amerykanki zostały poczęte metodą in vitro.

źródło: onet.pl

kilomer

znalazł niusa na onet.pl. Tagi: #nienawiść #matka #dzieci

2 komentarze

 
  • Pierd Bak

    :sex:  :danss:

  • Anonim

    To po co sobie tyle bachorów narobiło , nudziło jej się czy co ?! :mad: