Im krótszy palec, tym dłuższy penis

Im krótszy palec, tym dłuższy penisNAUKOWCY POCHYLILI SIĘ NAD DŁOŃMI. Mężczyźni o palcach wskazujących krótszych od palców serdecznych mają większe penisy od tych, u których stosunek wielkości odpowiednich palców jest odwrotny - odkryli południowokoreańscy naukowcy.  

- Zgodnie z naszymi danymi, jeśli masz palec wskazujący krótszy od serdecznego (czwarty na prawej dłoni), to możesz mieć dłuższe prącie - oznajmił Tae Beom Kim z departamentu urologii Uniwersytetu Gachon w Inczonie. Badania swoje i kolegów umieścił w "Asian Journal of Andrology".  

Naukowcy swoje wnioski oparli na obserwacji 144 mężczyzn cierpiących na problemy urologiczne (ale nie związane z długością penisa), których uśpiono i którym zmierzono przyrodzenia. Następnie zmierzono stosunek ich palców wskazujących i serdecznych prawej dłoni.  

Prawda z palca

Badania południowokoreańskie to rozwinięcie wcześniejszych amerykańskich badań, według których również zachodził związek między palcami a penisem. Według Amerykanów za taki stan rzeczy odpowiada stężenie testosteronu podczas rozwoju płodowego, który w takim samym stopniu wpływa na długość penisów u mężczyzn jak i długość ich palców.  

To nie jedyne wnioski, jakie płyną z badania proporcji palców u mężczyzn. Poprzednie badania wykazały również, że mężczyźni z długimi palcami wskazującymi są mniej narażeni na raka prostaty.  

Jak podkreślają naukowcy, palce wskazujące i serdeczne u kobiet są mniej więcej takiej samej długości.  

mtomk

źródło: tvn24.pl

Theatope

znalazła niusa na tvn24.pl.

Dodaj komentarz