Masturbujący się ninja terroryzuje studentów

Masturbujący się ninja terroryzuje studentówPolicja w Seattle stara się zidentyfikować zamaskowanego człowieka, który notorycznie masturbuje się na terenie akademika University of Washington. Mężczyzna wybiera na swe ofiary kobiety. To właśnie przed wejściami do ich pokoi wykonuje lubieżne czynności.

Zamaskowanego mężczyznę, żartobliwie nazywanego przez studentów "hipstreskim ninją", po raz pierwszy zauważono na terenie akademika 10 stycznia br. Masturbującego się jegomościa zobaczyła studentka. Mężczyzna sprawiał sobie przyjemność tuż pod jej drzwiami! Dziewczyna natychmiast zadzwoniła po policję, ale masturbującego się ninji nie udało się schwytać.  

Do tej pory podobne incydenty zgłoszono kilkakrotnie. Mężczyznę zarejestrowały nawet kamery monitoringu. Sprawca ubrany był w bluzę kapturem i obcisłe spodnie. Zboczeniec najczęściej "atakuje" studentki – to pod wejściami do ich mieszkań, wykonuje seksualne czynności. Policja w Seattle zdecydowała się na publikację jego wizerunku. Funkcjonariusze mają nadzieję, że sprawcę uda się złapać.

źródło: fakt.pl/swiat/seattle-masturbujacy-sie-ninja-terroryzuje-studentow,artykuly,618525.html

preros

znalazła niusa na fakt.pl. Tagi: #masturbacja #studenci #terroryzm

1 komentarz

 
  • Margerita

    :smiech2: