Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Kampania w pełni

Kampania w pełniPosłanka Bernadeta Krynicka wsiadając na konia pokazała… MAJTKI. Czego też PiS nie zrobi żeby zabłysnąć w kampanii [VIDEO]
Przez SG - 24/08/2019
Bernadeta Krynicka z PiSu pokazała majtki podczas jazdy konno Źródło: Wikipedia, Pixabay, Collage
Bernadeta Krynicka z PiSu pokazała majtki podczas jazdy konno Źródło: Wikipedia, Pixabay, CollageDo czego też Prawo i Sprawiedliwość się nie posunie żeby zabłysnąć w kampanii wyborczej. Posłanka Bernadeta Krynicka wsiadając na konia pokazała MAJTKI. Czy to sposób na przekonanie do siebie niezdecydowanych męskich wyborców?

Kampania wyborcza trwa w najlepsze. PO/KO oraz PiS szwendają się po kraju ze swoimi cyrkami obwoźnymi i wygłupiają na przemian wyborców i siebie samych.


Wyborcy oczywiście na to idą – no bo skoro Jarosław Kaczyński może zjeść kiełbasa z wyborcami, a Sławomir Nitras może wejść do stodoły to musi oznaczać, że są kompetentni do rządzenia krajem.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Bernadeta Krynicka postanowiła pokazać wyborcom, że jeździ konno, a przy okazji pochwalić się doborem majtek pod kolor sukienki.

Nie wiadomo czy Krynicka chciała zachęcić do głosowania niezdecydowanych mężczyzn czy też może postraszyć panów z Lewicy ale „tak czy siak” nagranie poszło w świat.


Maciej Kleniewski 🇪🇺🇵🇱
@mkleniewski
Tego już się nie odzobaczy‼️‼️‼️@Berni_Krynicka #bernadetaKrynicka #posłankapis #krynicka #pis #elyta @pisorgpl #sejm #kandydacipis #wybory2019 #berni

Osadzony film
38
10:29 - 23 sie 2019
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 32

źródło: Nasz czas

White

znalazł niusa na Nasz czas.

Dodaj komentarz