Dwa razy wygrał miliony w lotto!

Dwa razy wygrał miliony w lotto!A to dopiero farciarz! Wielkie szczęście uśmiechnęło się do pewnego Francuza aż dwa razy. Najpierw w 1996 roku wygrał w loterii 2,8 milionów euro. W tym roku jeszcze raz kupił kupon i tym razem wygrał 3 miliony euro!

Ponad 50-letni mieszkaniec południowej Francji mówi o sobie, że jest prawdziwym szczęściarzem. Kupony na loterii kupuje od momentu jej powstania w 1976 roku. Od tego roku skreśla też nieustannie te same numery. Jego metoda przyniosła mu szczęście w 1996 roku. Wtedy to wygrał 2,8 milionów euro, które jak ujawnia zainwestował "w biznes".

Po raz drugi szczęście uśmiechnęło się do niego w tym roku. Tym razem wygrał 3 miliony. I znowu na te same numery. Wygraną zamierza przeznaczyć na "zapewnienie spuścizny dwójce swoich dzieci".

Aby zobrazować szczęście Francuza dodamy, że szanse na wygraną we francuskim Lotto, gdzie minimalna stawka wynosi dwa euro, wynoszą 1 do 19 milionów. Według organizatora francuskiej loterii, prawdopodobieństwo dwukrotnego trafienia sześciu numerów przez tego samego gracza wynosi 1 do 363 bilionów!

źródło: fakt.pl

isoprox

znalazł niusa na fakt.pl.

Dodaj komentarz