Dramatyczny finał wizyty w salonie tatuażu

Dramatyczny finał wizyty w salonie tatuażu18-letnia Belgijka poprosiła tatuażystę w miejscowości Kortrijk w zachodniej części kraju o wytatuowanie trzech małych gwiazdek koło lewego oka. Jednak w trakcie zabiegu - jak twierdzi - zasnęła, a gdy się obudziła na połowie jej twarzy widniało już? 56 czarnych gwiazd.

Belgijka powiedziała flamandzkiej gazecie "Het Laatste Nieuws", która napisała o sprawie, że do salonu tatuażu, działającego w mieście od początku roku, poszła w niedzielę z przyjacielem, ojcem i rodzeństwem.

Tłumaczyła, że poprosiła o wytatuowanie trzech małych punktów, ale tatuażysta przekonał ją do rysunku trzech gwiazdek. W czasie tatuowania podobno zupełnie nie czuła bólu i zasnęła, bo była zmęczona.

Obudziłam się, kiedy zaczął tatuować mi nos i zobaczyłam, co zrobił. Naliczyłam 56 gwiazdek, to przerażające - zaznaczyła. Belgijka dodała, że od czasu wypadku nie wychodzi z domu i chce mieć tatuaż usunięty laserem, co kosztuje kilka tysięcy euro. Przeciwko tatuażyście złożyła już pozew.

On sam zaprzecza, jakoby jego klientka zasnęła, i twierdzi, że wyraziła zgodę na zmianę rysunku. Problemy zaczęły się, gdy jej ojciec i przyjaciel zobaczyli tatuaż - wyjaśnił.

źródło: interia.pl

isopad

znalazł niusa na interia.pl.

Dodaj komentarz