Cud! Uszy uratowały go przed śmiercią

Cud! Uszy uratowały go przed śmierciąPochodzący z Yichang w Chinach Ming Ming może mówić o olbrzymim szczęściu. Młody Chińczyk wypadł z okna i pewnie skończyłby tragicznie, gdyby nie krata, w której utknęła jego głowa. Sześcioletni chłopiec zawdzięcza swoje życie... odstającym uszom i błyskawicznej akcji ratunkowej.

Ming Ming został w domu pod opieką swojego dziadka. Kiedy maluch zasnął, starszy mężczyzna postanowił zostawić go na chwilę samego i wyszedł z domu. Niestety, wkrótce po jego wyjściu chłopiec się przebudził. Nie zastał nikogo w mieszkaniu i jak nietrudno się domyśleć, rozpoczął poszukiwania dziadka. Wypatrując go przez okno, poślizgnął się i wypadł z wysokości ósmego piętra. Na szczęście, dzięki swoim wyjątkowym uszom i niezwykle sprawnie przeprowadzonej akcji ratunkowej, chłopiec przeżył.

Krzyki zawieszonego za uszy malucha zaalarmowały przechodniów, którzy poinformowali straż pożarną. Za pomocą specjalnych hydraulicznych wysięgników ratownikom udało się wsadzić malca z powrotem do mieszkania. Tam czekał już na niego lekarz i przerażony dziadek.

(ac)

źródło: niewiarygodne.pl

technotistre

znalazła niusa na niewiarygodne.pl.

Dodaj komentarz