15 osób pobiło się w walentynki. O jednego chłopaka

15 osób pobiło się w walentynki. O jednego chłopaka15 osób pobiło się w walentynki, gdy młody mężczyzna chciał wyjaśnić swojej byłej dziewczynie, że zamierza się związać z kimś innym. W bójce udział brali m. in. rodzice porzuconej dziewczyny, wujek i bratanek
14 lutego do domu swojej byłej dziewczyny przyszedł młody mężczyzna ze swoim kolegą i nową partnerką. Chciał wyjaśnić, która z pań zostaje jego aktualną partnerką. Gdy okazało się, że nie jest nią mieszkanka domu, zaczęła się bójka.  


Dołączyli do niej: 42-letnia matka porzuconej dziewczyny, 49-letni ojciec, trzech braci w wieku od 17 do 21 lat, a także wujek, bratanek, kuzyni i znajomi.  

Policjanci, którzy dostali wezwanie kilka minut przed północą, gdy dotarli do Woli Głupickiej (gmina Drużbice), we wsi nie napotkali już nikogo, kto miałby wiedzę o zdarzeniu. Dopiero sprawdzenie bełchatowskiego szpitala dostarczyło policjantom informacji o zajściu.  

Na oddziale, z urazami ciała, leżał 23-letni mieszkaniec gminy Buczek. Towarzyszyła mu 20-letnia łaskowianka. Kobieta potwierdziła, że ona, jej ranny chłopak oraz ich 21-letni kolega, mieszkaniec Zelowa, zostali pobici.  

Policjanci prowadzący postępowanie karne wyłączyli materiały dotyczące 16-latka i skierowali je do sądu rodzinnego. Pozostałym podejrzanym w tej sprawie grożą kary do trzech lat więzienia.

źródło: gazeta.pl

Xale

znalazła niusa na gazeta.pl. Tagi: #walentynki #bójka #chłopak

Dodaj komentarz