Film Przeczucie

Dodano na Hydepark przez Pina, 6 postów, ostatni post 27 gru 2015

 • Pina
  · 6 gru 2015

  Czy ktos z was oglądał ten film? Jezeli tak to chciałabym się dowiedzieć co o nim myślicie i jak go zrozumieliście. Oglądałam ten film w grupie około ośmiu osób i każdy zinterpretował go inaczej. A jedna osoba stwierdziła że w ogóle nie wie o co chodzi.

 • Sambi
  · 6 gru 2015

  hmm... zaraz obejrzę i się odezwę;)

 • Madierka
  · 23 gru 2015

  Psychiczne, ale wszystko zrozumiałam.

 • Pina
  · 23 gru 2015

  Czyli? Co było przyczyną śmierci jej męża?

 • Madierka
  · 24 gru 2015

  Ten jej dar, czy jak to nazwać . Gdy przeżywała czwartek dowiedziała się, że on umrze. Jemu było pisane umrzeć na tym odcinku drogi. Przez cały tydzień zbierała informacje i jak wszystko ułożyła dowiedziała się, że on ją zdradzał więc jeszcze przed wypadkiem pojechała do kochanki, aby to wyjaśnić. Zrozumiała, że nadal go kocha i pojechała za nim. Pogodzili się przez komórkę, jednak poprosiła męża żeby ustał. Niestety to był odcinek gdzie miał umrzeć. Miał przeznaczoną śmierć i cokolwiek by nie zrobiła i tak by umarł, lecz przynajmniej dowiedziała się, że żałował zdrady. Psychiczne, no ale lubię takie filmy. Znasz może jeszcze jakieś w podobnym stylu? :)

 • Pina
  · 25 gru 2015

  A ja ze znajomymi zastanawialiśmy się czy czasem ona nie spowodowała tego wypadku. To ona dzwoniła do niego i w trakcie rozmowy z nią on miał wypadek.  
  I ty również inaczej zrozumiałaś ten film  ;)  i to właśnie jest w nim fajne każdy widzi cos innego  :rotfl:  
  Oglądałam ostatnio film zaklęte piętro niby horror ale dla mnie to nie jest horror.

 • Lils
  · 27 gru 2015

  skoro mowa o różnej interpretacji, to zapodam inny przykład filmu, który został zrozumiany różnie przez dane osoby- WYSPA TAJEMNIC. Ktoś oglądał?

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto