Misiaki

rysunek : Misiaki
MrHyde

zamieścił fotkę , 500x644 - 62 kB w kategorii rysunkowe i polityka.

2 komentarze

 
 • Janusz

  Myślę, że gdyby nie pieniądze z UE nie byłoby dziś autostrad, świetlic wiejskich i chodników czy pozostałych modernizacji (nawet jeżeli to na kredyt do spłacenia w przyszłości). Francja i Niemcy są państwami założycielskimi i głównie dlatego chcą mieć wpływy i "większe" prawo głosu. Na razie w Europie mamy małe znaczenie (jesteśmy zbyt małym graczem, aby skakać do bogatych) i moim zdaniem to uzależnianie budżetu od praworządności to takie stopowanie zapędów władzy, która chce zagarnąć wszystko (całą władzę, wszystkie spółki, banki i pieniądze podatników) dla siebie.

 • MrHyde

  @Janusz To wkurw złotej rybki. ;)

 • Ale

  @Janusz nie można się zgadzać na wszystko pod hasłem pis musi odejść bo po pisie ktoś w Polsce będzie rządził.
  A jak rządziła platforma nie przeszkadzało ci że zagarnęli wszystko? Wtedy było inaczej?

 • Janusz

  @MrHyde  
  Bez dwóch zdań :rotfl:

 • Janusz

  @Ale pis musi odejść, bo po już odeszło.
  Nie rozumiem jak Polacy mogą głosować na tą samą bandę złodziei od 30 lat- ostatni pis+po zgarnęli prawie 70% głosów- Polacy nadal nie zmądrzeli...ponad połowę mojego życia rządzi pis+po (2 lata pis, 8 lat po, 5 lat pis + 5 lat nadal pis) i przez te 15 (pewnie 20 lat) te rządy nic nie zmieniły w moim życiu...po chciało na start dać 80% pensji w pierwszej pracy, pis dowalił mi milion podatków i podwyżek a nie łapię się na żadne benefity (więcej niż 26 lat, nie mam dzieci, mieszkanie+ dla rodzin wielodzietnych w większości, 13+, 300+). PO zabrało OFE (niby przesunęli do ZUS a jak jest wiadomo, że to bankrut na dłuższą metę), pis jawnie kradnie jakieś 25mld w postaci opłaty przekształceniowej- nie da się bez? Te niby "oddanie" Polakom ich pieniędzy to uszczuplenie tych oszczędności i jeszcze obłożone warunkami...w przypadku twojej śmierci dziedziczą te pieniądze twoje dzieci, a czy one dożyją swojej emerytury? I jeszcze jak słyszę ludzi dlaczego głosują na pis/po, bo tamci kradli i następni też będą kradli...a nie można dać kraść innym, co jeszcze nie kradli?

 • Janusz

  @ale
  Moja pomyłka w liczeniu (pis 2 lata, po 8 lat, pis 4 lata plus pewnie następne 4 lata) razem 14-18 lat z mojego 30 letniego życia bez pozytywnych zmian czy podziękowania za pracę bez ani jednego dnia na L4 czy jakiejkolwiek wizyty u lekarza (tylko okresowe robię i dentystę prywatnie, bo na NFZ nic nie ma).

 • MrHyde

  @Janusz "dlaczego głosują na pis/po, bo tamci kradli i następni też będą kradli...a nie można dać kraść innym, co jeszcze nie kradli?"  :rotfl: Nie można! Bo ci, co kradli, to się  już trochę nakradli, mają mniejszy głód. A ci, co nie kradli, będą musieli najpierw odrobić straty względem tych, co już kradli. Więc złodziejstwa będzie jeszcze więcej i w dodatku w skumulowanego w krótkim czasie. Dlatego trzeba zabrać PiSowi, co nakradł, z odsetkami ustawowymi i oddać PO (minus opłaty manipulacyjnej 22% na administrację i 1% tantiem dla waszego pokornego sługi MrHyde'a). Tak będzie dla nas maluśkich najkorzystniej. ;)

 • Janusz

  @MrHyde Sami jeszcze nie kradli tylko z Konfederacji. Było już SLD, PO-PSL, PiS, ale nadal od 30 lat w sejmie RP zasiadają te same dziady dla których liczy się tylko kasa, przywileje i własny interes. W dupie mają resztę. Jedni podnieśli VAT i wiek emerytalny, chcieli dać 80% wynagrodzenie w pierwszej pracy, fikcyjnie przenieśli OFE do ZUS- banda oszustów i złodziei. Drudzy dali 500+ zabierając milion razy więcej w nowych podatkach i podwyżkach starych, wprowadzili setki nowych "danin", mówili, że nie wyprowadzą policji, bo strajkować każdy może, pokazują fucka publicznie w sejmie, ukradli pieniądze z OFE, funduszu z którego można się przebranżowić, na siłę robią z prezesa zbawcę polskiej gospodarki...
  Wydaje mi się, że pis i po mają jakiś układ. Na maksa podzielić naród i kraść na zmianę do oporu...

 • MrHyde

  @Janusz "nie kradli tylko z Konfederacji" - bo zarabiają uczciwie w Ostankino. I niech tak zostanie ;)

 • Janusz

  @MrHyde Powiem Ci jakbym ja zrobił. Utworzyłbym nową partię i postawił przed Trybunał Stanu tych, którzy sprzedają i niszczą ten kraj od 30 lat (PiS, PO, SLD, PSL), ale bałbym się przypadkowego samobójstwa lub pornografii dziecięcej na moim dysku... :rotfl:

 • merlin

  Chyba jednak nie pokazali. Nie mają nic ciekawego do pokazania. Para eunuchów. ;)

 • MrHyde

  @merlin  :lol2: