condoran

Andrzej z Puławy
razem:   thumb_up 4 thumb_down 1
 • condoran

  Świetnie że wracasz do żywych. Wiem co znaczyła dla Ciebie Twoja ukochana Ewunia. Sam przeżywałem każdy wyraz Twoich opowiadań. Dlatego proszę pisz dalej bo  robisz to wspaniałe. Zrób to jako pamięć i wspomnienie tej cudownej osoby. Pozdrawiam serdecznie. Jarek.

  4 lip 2022

 • condoran

  Witam. Wreszcie udało mi się przeczytać opowiadanie o Dniu Kobiet. Jest również wspaniałe jak wszystkie Pani opowiadania. Bardzo mnie one fascynują. Jestem starszy od Pani dlatego proszę o wybaczenie że może za dużo sobie pozwalam tak pisząc ale  jeżeli chodzi mała cząstka w tych opowiadania o Pani bohaterce jest prawdziwa to ja się z nią utożsamiam. Mam dużo za "uszami" ale tego nie żałuję. Szkoda że tylko tak możemy się kontaktować. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.  :zakochany:

  25 kwi 2022

 • condoran

  Dla mnie po przeczytaniu, kilkakrotmyn przeczytaniu potrafiłem wyłuskać sens tego opowiadania. Ja nie zwracam uwagi na błędy tylko  na sens. Już  wcześniej pisałem że  dzisiejsza młodzież popełnia  wiele takich  błędów ale one przechodzą do codzienności. Można z tym walczyć ale ja nie jestem Judymem. Uważam że przekaz jest piękny. Jeśli zdecydujesz go poprawić to doda mu to uroku. Trzymam za Ciebie kciuki za Twoje pisanie. Chciałbym być pierwszym czytelnikiem Twoich opowiadań który doda Ci otuchy i wiary w siebie. Wiem że musisz, być wspaniałą osobą i zarazem cudowną kobietą. Pozdrawiam serdecznie z całego serca  i  mocno całuję.  :zakochany:

  24 kwi 2022

 • condoran

  Do poprzedniego wpisu dodam tylko że do pozdrowień przesyłam Tobie piękne całusy.  :zakochany:

  24 kwi 2022

 • condoran

  Długo czekałem na następne opowiadanie, wchodziłem co kilka dni na Twoje stronę i wreszcie się doczytałem. Dzięki za odpowiedź. A wracając do tekstu to jest trochę inny i różni się od poprzednich. Jakby pisała to inna osoba albo osoba która ma jakiś kłopot i próbuje o nim zapomnieć. Ale lubię Twoje teksty ,czytam je po wiele razy i to się nie zmieni bo jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna. Pisz  dalej  nowe utwory chociaż dla mnie. Szczerze pozdrawiam i życzę Wam najlepszego.  
    <3

  24 kwi 2022

 • condoran

  Przeczytałem wszystkie opowiadania które udało mi się znaleźć. Zresztą nadal je czytam w wolnych chwilach bo są moim zdaniem świetne. Potrafisz zafascynować czytelnika swoją osobą, wzbudzić w nim porządnie i chęć do dalszgo życia. Jesteś wspaniałą  dziewczyną-kobietą, która wie czego chce i co może dać mężowi-mężczyźnie, każdemu mężczyźnie. Podziwiam Ciebie bo jesteś  wspaniała. Piszesz pięknie inie przejmuj się przecinkami, znakami i innymi kropkami. Pragnął bym pisać z Tobą jak najwięcej bo dajesz mi wiele radości. Pozdrawiam Was oboje. Andrzej.

  29 mar 2022