Arioch

Kamil z Gdynia, 23 lata
Witaj drogi czytelniku! Skoro już tutaj dotarłeś zapewne zainteresowało Cię któreś z moich opowiadań, co naprawdę mnie cieszy. Mam również nadzieję że zostaniesz na dłużej i będziesz śledził moje dalsze poczynania na tej stronie! Zapewniam Cię, że każde z następnych opowiadań które przeczytasz będzie coraz lepsze. W każdym razie na moim profilu znajdziesz głównie opowiadania erotyczne które poniosą Cię w świat uniesień ale również horrory idealne na nocną dobranockę. Mam zamiar pisać erotyke, horror albo łączyć te gatunki w jedno, mam nadzieję że mi to wyjdzie a Tobie żeby się przekonać wystarczy tylko śledzenie mojego profilu. Do zobaczenia w świecie mojej wyobraźni!
razem:   thumb_up 9
 • Arioch

  Przeczytałem to opowiadanie na Literotica i stwierdzam, że jest ono takie samo jak wszystkie inne opowiadania od tego twórcy. Na pewno nikt by się nie obraził, jakbyś przetłumaczyła po tym coś innego, coś mniej "fikcyjnego", a jeśli  lubisz incest, to polecam zobaczyć opowiadanie "Sarah and Noah" na Literotica. Jest to połączenie erotyki, bardzo dużo erotyki... romansu, komedii i dramatu, choć nie wiem gdzie w tym opowiadaniu dramat. Składa się z 9 części i każda z nich, jest mniej więcej tak samo długa jak Chaptery "wody".

  20 paź 2021

 • Arioch

  Fajne, wrzucaj następną jak najszybciej :)

  15 paź 2021

 • Arioch

  Ciekawe czy w końcu czytelnicy doczekają się kontynuacji tutaj, czy chociaż na innym z portali. Opowiadanie naprawdę dobre i czekam na ciąg dlaszy ;)

  8 lip 2021