AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 044 48
 • AnonimS

  @merlin przynajmniej tej części która do tej pory była na marginesie. Zlikwidowanie umów śmieciowych to jeden z licznych przykładów.

 • AnonimS

  @MEM przeczytaj raport NIK to pogadamy. Skoro obciążał ministrów PiS to czemu PO-PSL go utajniło ?

 • AnonimS

  @MEM do czasów Pawlaka , nasi ministrowie podpisywali krótkoterminowe dostawy. Przeczytaj odtajniony raport NIK i wtedy pogadamy . nik/gov/pl › plikPDF
  Zawieranie umów gazowych ... - Najwyższa Izba Kontroli.

 • AnonimS

  @merlin to samo można powiedzieć o Tobie i innych z takimi poglądami. Co by opozycja nie spieprzyła to i tak jej bronicie. Zaimponowała mi pragmatyzmem Lewica. Te fundusze odbudowy są Polsce niezbędne. I po wyborach będzie z nich korzystał kolejny rząd być może z opozycji.

 • AnonimS

  Gazociąg Jamalski działa już ponad 21 lat, ale Polska na jego lokalizacji dotąd wiele nie zarobiła. Teoretycznie może zacząć niedługo zarabiać, ale wtedy może nie wytrzymać konkurencji dwóch nitek Nord Stream.

  Rosjanie wciąż płacą Polsce niewiele za tranzyt gazu do Niemiec. Choć PGNiG po wygraniu sprawy w Sztokholmie zaczęło zarabiać miliardy, to nie na tranzycie, ale na na sprzedaży gazu. Na pytania Business Insider Polska resort klimatu wskazuje, że "promocja" dla Gazpromu ma się skończyć, ale zmiana wymaga czasu. Może go nie wystarczyć przed zakończeniem Nord Stream 2.

  Polska za tranzyt rosyjskiego gazu bierze najmniej z europejskich państw. Ukraina zarabia na tranzycie 2-3 mld dol. rocznie - my dostajemy ułamek tej kwoty
  Nasza stawka to nieco ponad dolar za tysiąc m sześc. przesłane na 100 km. Ukraińcy dostają 2,7 dol. a Białorusini 1,75 dol. W Europie zachodniej stawki zaczynają się od 3,5 dol.
  Gdybyśmy stosowali stawki zachodnioeuropejskie, do kraju mogłoby wpływać od Gazpromu o ponad 2 mld zł rocznie więcej niż wpływa obecnie
  Porozumienie międzyrządowe, które gwarantuje niskie ceny tranzytu skończy się za 20 miesięcy. Możemy nie zdążyć przed dokończeniem Nord Stream 2.
  Pragnę przypomnieć że długoterminowe kontrakty zostały podpisane przez v-ce premiera Pawlaka za rządów koalicji PO-PSL.
  Do. Kuriozum tej umowy oprócz sztywnych cen należy zaliczyć zapis że płacimy za towar zamówiony a nie za wykorzystany.  
  / Najwyższa Izba Kontroli opublikowała utajniony od 5 lat raport na temat negocjacji gazowych Polski i Rosji. Odtajnienie raportu nastąpiło na wniosek rządu PiS. Ustalenia NIK są wyjątkowo niekorzystne dla Waldemara Pawlaka ./ ten raport był utajniony za rządów koalicji PO-PSL.

 • AnonimS

  Uzupełnienie. Dziś rano słuchałem ciekawej audycji na ten temat. Okazuje się że wstrzykując komórki do embriona makaka działamy na chybił-trafił. Nie mamy żadnej kontroli jaki narząd zasili nasze DNA. Może to być np mózg . Czyli oświadczenia niektórych fachowców że takie krzyżówki mają na celu hodowanie narządów do przeszczepów mija się z prawdą.

 • AnonimS

  @MrHyde bo Tusk jest dla mnie ciekawą postacią. Mimo że go oceniam negatywnie . Trudno żebym sprawdzał daty urodzenia polityków czy innych im podobnych z dalszych szeregów zarówno własnych lub przeciwników. Ile lat ma Kaczyński też nie wiem.

 • AnonimS

  @MrHyde dziwią . Nie miałem wiedzy na ten temat

 • AnonimS

  @MrHyde i zaskoczenie. "Po tym czasie skład sędziowski z Krystyną Pawłowicz na czele powrócił na salę rozpraw. Sędzia ogłosiła, że TK przychylił się do wniosku przedstawiciela Biura RPO o odroczenie sprawy. Odbędzie się ona 13 maja."

 • AnonimS

  @MEM mój błąd ale to Tusk namaścił Kopacz na premiera i szefową PO. I dla mnie funkcjonuje Tusk jako sprawca. Ja chciałem zwrócić uwagę na taki aspekt, że wtedy żaden z dzisiejszych obrońców manifestantów , nie raczył zabrać głosu i skrytykować policję za tamte działania. Czyli nie chodzi o działania policji, bo są od lat podobne, tylko o to która opcja wydaje policji rozkazy. Takie podejście ala Kali z Pustyni i w puszczy.

 • AnonimS

  @MrHyde sam nie lubię gdy do mnie mówią w obcych językach  :blee: . A na poważnie . Z unii europejskiej to chcą wyjść Konfederacja i chyba SP Zbigniewa Ziobry. Znakomita większość chce pozostania w UE. Tylko jedni chcą UE z takimi Timermansami i Biedroniami jako przywódcami Europy a tacy jak ja wspólnoty Narodów i dotrzymywania już zawartych traktatów.

 • AnonimS

  @MEM ..... / Podania złożono tego samego dnia...

 • AnonimS

  @MrHyde przecież nawiązałem. Sędzia przekonywała, że rolą policji nie jest legitymowanie obywatela, który wykorzystuje swoje prawa" czy obywatele którzy wtedy protestowali mieli inne prawa niż teraz. A jakoś żaden sędzia policji nie pouczał.

 • AnonimS

  @MrHyde z gazety wyborczej " Siedem osób po demonstracji pod domem premiera Donalda Tuska zostało zawiezionych radiowozami na sopocką komendę policji. Pięć z nich zostało ukaranych mandatami, a po dwójkę nieletnich wezwano rodziców" przymawiał kocioł garnkowi. / To była demonstracja przeciw ACTA/  A reakcja policji na demonstracje górników za rządów Tuska? I nikt nie krytykował wtedy policji. Wybiórczą pamięć macie Towarzyszu..

 • AnonimS

  @merlin Na terenach Polski instytucja sędziego pokoju istniała w różnych formach w XIX oraz na początku XX wieku[1] i została ostatecznie zniesiona w 1938 roku[2]. Sądy pokoju łączyły jurysdykcję w sprawach cywilnych i karnych. Ich organizację określała początkowo konstytucja Księstwa Warszawskiego oraz dekret króla Fryderyka Augusta z 26 lipca 1810 r. Sąd pokoju składał się z wydziałów: pojednawczego, spornego oraz policyjnego. Wydział policyjny był także nazywany sądem policji prostej. W postępowaniu cywilnym rozstrzygał sprawy pojednawcze lub gdy wartość sporu wynosiła od 30 do 160 zł, zaś w sprawach karnych do wysokości grzywny 30 zł lub trzech tygodni aresztu. Do jego kompetencji należały ponadto sprawy o pobicia i obelgi. Apelacje od postanowień sądu pokoju wnoszono do trybunałów cywilnych lub sądów policji poprawczej (sprawy kryminalne). Taka organizacja utrzymała się do 1876 r., kiedy wprowadzono sądy pokoju oparte na modelu rosyjskim.

  W II Rzeczypospolitej sędzia pokoju przewodził rozprawom, w których początkowo oprócz niego uczestniczyło dwóch ławników; od 1927 sędzia pokoju orzekał jednoosobowo. Lokale dla sądów pokoju (lub pokrycie komornego za lokale wynajęte) były zobowiązane zapewnić gminy. Sędzia pokoju pochodził z wyboru mieszkańców danego okręgu sądowego i obejmował funkcję na pięcioletnią kadencję. Kandydat musiał mieć skończone 30 lat, władać językiem polskim w mowie i piśmie, mieć wykształcenie przynajmniej średnie, cieszyć się pełnią praw obywatelskich i nieskazitelną opinią. Wykluczeni byli parlamentarzyści, urzędnicy, wojskowi w służbie czynnej, duchowni, adwokaci i notariusze.
  Wg mnie dopiero byłby wrzask o uppolitucxnirnie takich sądów

 • AnonimS

  Masz rację. Pora skończyć z tymi sądami z tradycji socjalizmu i PRL-u. Pozdrawiam

 • AnonimS

  @MrHyde Teoria spiskowa  – próba wyjaśnienia genezy zdarzenia, przebiegu wydarzeń lub sytuacji, stojąca w opozycji do powszechnie uznanej wersji, wynikająca z przeświadczenia o istnieniu spisku, czyli zakamuflowanej działalności grupy osób, które rzekomo zawarły tajne porozumienie dla osiągnięcia jakiegoś celu, zatajając prawdę przed opinią publiczną...
  Świadomie użyłem tego określenia bo wskutek tych działań powstało z / przeświadczenie o istnieniu spisku, czyli zakamuflowanej działalności grupy osób, które rzekomo zawarły tajne porozumienie dla osiągnięcia jakiegoś celu, zatajając prawdę przed opinią publiczną.

 • AnonimS

  @MrHyde 1.pewnie ktoś z Rosjan zrobił bo pewnie naszym nie pozwolono fotografować.  
  2. Zwłoki w worku na noszach.  
  3. Rękawiczki założyła po to żeby udawać że bierze udział w sekcjach zwłok.