AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 044 48
 • AnonimS

  @MrHyde jedne źródła mówią że to powiedział Jan Krzysztof Bielecki ok mnie że Leszek Balcerowicz

 • AnonimS

  @MrHyde nawet więcej niż 500 procent bo 585,8 . Ja nie liczę poprzednich rządów bo to był inny rodzaj ekonomii. Nawet na uczelniach uczyli o ekonomii socjalizmu i kapitalizmu. Prawa były te same ale ekonomie już inne.

 • AnonimS

  @MrHyde byłbym głupcem gdybym uważał że pewne tematy są przemilczane lub pomijane w telewizji, radiu czy prasie . Tak samo w internecie. Kiedyś Ci mówiłem że z programów telewizyjnych informacyjnych oglądam trzy . Teleexpress, fakty tvn24  i Polsat news. Jak się porówna to co pokazują to wygląda jakby`to było z innych źródeł

 • AnonimS

  Wreszcie Królowa odsłoniła tajne zakamarki swojej duszy. To co Ją podnieca i zaspakaja. Widać ufa Neferowi. Tylko czy niewolnik nie da się ponieść uczuciu zazdrości o Harfana?

 • AnonimS

  @MEM pamiętasz jak Balcerowicz mówił że pierwszy milion dolarów trzeba ukraść a kolejne dopiero można zarobić.

 • AnonimS

  @MEM oligarchowie typu Kulczyk wykupywali za bezcen majątek narodowy. Np Ciech . Teraz jakoś nie słyszę o prywatyzacjach tego typu.

 • AnonimS

  @MEM możesz przykładać nie o to chodzi. Chodzi o to żeby znaleźć balans między przekonaniami a praca dla kraju. Dlatego nigdy się nie zgodzę z tym że opozycja będzie sabotowała rozwój kraju. Nie ważne kto jest we tej opozycji.

 • AnonimS

  @MEM jeżeli chce się logicznie dyskutować trzeba szukać co łączy a nie co dzieli. W latach 80tych było nas 4 kumpli. Robotnik opozycjonista zwolennik Bugaja, urzędnik nomenklatura partyjna dyrektor b.duzego banku. Kumpel  z rodziny funkcjonariuszy . Tak samo jak jego ojciec funkcjonariusz bezpieki . I ja konserwatywny katolik , działacz Solidarności Regionu Mazowsze.
  I wiesz co ? Potrafiliśmy rozmawiać o wszystkim i o polityce też. I mimo zasadniczych rozbieżności, nigdy nie pokłóciliśmy się. Ta znajomość przetrwała lata . I na tyle było to uczciwe, że kiedy sprawdzałem swoją teczkę w IPN nie znalazłem tam niczego o czym rozmawialiśmy. Donosili na mnie inni , min działacze Solidarności. A ten z bezpieki ani komunista z banku nic. Różnice polityczne nie powinny aż tak dzielić . Owszem wybory . Każdy optuje za swoją opcją ale po wyborach, zakopujemy topór wojenny i pracujemy dla dobra Ojczyzny. I zjednoczonej Europy ale Ojczyzna jest u mnie na pierwszym miejscu.

 • AnonimS

  @MEM rozumiem. Znowu myślimy inaczej. Ja sądzę że rząd da pieniądze na te biedne tereny . Ogółem na tereny wiejskie pójdzie 70 może nawet 80 procent. Mówię o wszystkim łącznie z infrastrukturą, internetem, ekologicznym ogrzewaniem szkół , drogi , gazociągi itd. natomiast PO dofinansowała by więcej miasta typu Warszawa , Gdańsk itd. Tak naprawdę to dopiero Kidawa i Trzaskowski trochę ruszyli się w teren. Poprzednicy woleli więcej wyborcze we większych ośrodkach.

 • AnonimS

  @MEM ja uważam, że niewierzący nie mają szans na zbawienie, jeśli się nie nawrócą w ostatniej chwili / casus Jaruzelskiego/. Natomiast nie ma sto procent pewności, które z wierzeń jest tym właściwym. Ja uważam że katolicyzm, Alex ma inne zdanie. Na zasadzie " każda liszka swój ogonek chwali".

 • AnonimS

  Bardzo realistyczny opis zarówno podróży jak i pobytu w świątyni.

 • AnonimS

  Same pochlebne komentarze, ale zasługujesz na nie Neferze . Czytam to już kolejny raz i nadal mnie to wciąga. Pozdrawiam

 • AnonimS

  Same pochlebne komentarze, ale zasługujesz na nie Neferze . Czytam to już kolejny raz i nadal mnie to wciąga. Pozdrawiam