Zażądała rozwodu, bo mąż zaskoczył ją w sypialni

Zażądała rozwodu, bo mąż zaskoczył ją w sypialniZ pewnością nie raz słyszeliście, że rozmiar ma znaczenie. Okazuje się, że rzeczywiście tak jest. Na dodatek powiedzenie działa „w obie strony”, bo kobiety nie zawsze skarżą się "na zbyt małe przyrodzenia". Nigeryjka Aisha Dannupawa rozwiodła się z mężem, bo jego męskość była olbrzymich rozmiarów!

Aisha Dannupawa postanowiła rozwieść się z mężem zaledwie tydzień po ślubie. Kobieta ponoć doznała szoku, kiedy świeżo poślubiony małżonek zdjął w sypialni spodnie. A jest on naprawdę hojnie obdarzony przez Matkę Naturę!

Nigeryjka była już wcześniej zamężna. Ma nawet trójkę dzieci. Mimo to była przerażona. Jak opowiedziała dziennikarzom: - Uprawialiśmy seks i to był koszmar. Zamiast cieszyć się naszą pierwszą wspólną nocą przeżywałam prawdziwe tortury, ponieważ jego męskość była bardzo, bardzo duża.

Po tej pierwszej próbie Aisha nie zniechęciła się. Zaczęła przyjmować środki przeciwbólowe i radzić się mamy oraz koleżanek. Niestety, tabletki nie przyniosły ulgi i kolejny seks był prawdziwym koszmarem.

Aisha wystąpiła do sądu o rozwód i sąd udzielił go rozwodu. Przesłuchał wcześniej jej męża, który przyznał, że jego męskość jest dość dużych rozmiarów. Mężczyzna zgodził się na rozwiązanie małżeństwa pod jednym warunkiem. To Aisha ma spłacić kredyt, który wzięli na huczne wesele!

źródło: fakt.pl

Touchox

znalazła niusa na fakt.pl. Tag: #rozwód

Dodaj komentarz