Zapłaci 42 tys. zł kary za brak ochoty na seks!

Zapłaci 42 tys. zł kary za brak ochoty na seks!Niezaspokajanie potrzeb seksualnych partnerki może drogo kosztować. Przekonał się o tym pewien Francuz, który stanął przed sądem, oskarżony o brak ochoty na seks! Pozwała go była małżonka. Teraz mężczyzna musi zapłacić 42 tys. zł

Jak wyciągnąć pieniądze od byłego męża? To proste - wystarczy oskarżyć go o zaniedbania w kwestii potrzeb seksualnych. Ofiarą takiego oskarżenia padł 51-letni Francuz, który żył ze swoją małżonką 21 lat. Według sfrustrowanej kobiety małżonek, przez większość tego czasu, odmawiał jej współżycia. Ten z kolei tłumaczył, że w odbywaniu stosunków przeszkadzało mu zmęczenie i problemy ze zdrowiem.

Niestety, takie tłumaczenie nie przekonało bezdusznego wymiaru sprawiedliwości. Sąd uznał mężczyznę za winnego rozpadowi małżeństwa i zasądził karę w wysokości 10 tys. euro, za poniesione przez małżonkę krzywdy.

Jakie było prawne uzasadnienie takiej decyzji? Otóż według kodeksów prawa cywilnego i prawa karnego każdemu z partnerów przysługuje prawo do stosunków seksualnych, a mężczyzna odmawiając seksu swojej żonie, łamał to prawo.

źródło: fakt.pl

preros

znalazła niusa na fakt.pl.

3 komentarze

 
  • Pierd Bak

    :shrug:

  • arrencjusz

    po to żeby mu termofor podawała :devil:

  • Mariann

    Po cholerę się żenił ??? Idiota !!! :D