Smutny finał seksu na skrzypiącym łóżku

Smutny finał seksu na skrzypiącym łóżkuDwoje mieszkańców Niemiec, uprawiających seks na skrzypiącym łóżku, stanęło przed sądem za zakłócanie ciszy nocnej - podaje portal lenta.ru.

Do rozprawy doszło kilka dni temu w Berlinie, natomiast incydent ze skrzypiącym łóżkiem miał miejsce w lipcu tego roku. Sąsiedzi 24-letniej Stefanie Müller i jej partnera, 25-letniego Lucasa Zetscha, przez 1,5 godziny wysłuchiwali odgłosów skrzypiącego łóżka (od 23.30 do 1 w nocy), lecz w końcu nie wytrzymali i złożyli skargi na młodych ludzi.

W efekcie para została oskarżona o zakłócanie ciszy nocnej i zobowiązana do zapłacenia grzywny w wysokości 100 euro (ok. 400 złotych). Jednak dziewczyna i jej partner nie chcieli zapłacić kary, dlatego sprawa trafiła do sądu.

W czasie rozprawy Müller stwierdziła, że łóżko, na którym kochała się z Zetschem, było nowe i nie powinno zbyt głośno skrzypieć. Podkreśliła, że ze swoim kochankiem nie hałasowali. – Być może nie hałasowaliście, ale wasze łóżko jednak przeszkadzało sąsiadom – odpowiedział wtedy sędzia. Zetsch poparł swoją dziewczynę. – To był zwyczajny seks, nic szczególnego – podkreślił.

Ponieważ sąsiedzi, którzy poskarżyli się na zachowanie młodej pary, nie pojawili się w sądzie, sprawa skrzypiącego łóżka została umorzona.

(RZ)

źródło: fakt.pl

webura

znalazł niusa na fakt.pl.

Dodaj komentarz