Pijani Polacy ukradli słonia

Pijani Polacy ukradli słoniaŹróło: fakt.plTego jeszcze w Polsce nie było. Kibice GKS Katowice podczas spotkania piłkarskiej pierwszej ligi w Niecieczy (woj. małopolskie) z Termalicą... ukradli słonia! Wybrali się z nim na spacer po wsi!

Część kibiców, którzy nie weszli na stadion w Niecieczy, w trakcie meczu (Termalica przegrała z GKS 1:3) wypatrzyli... słonia, który stał na terenie pobliskiej szkoły. Oczywiście nie był to prawdziwy, żywy słoń, bo takie są w ogrodach zoologicznych, a nie na terenie szkół. Figura słonia zniknęła za sprawą pięciu kibiców Gieksy. Razem z ponad metrowym słoniem, kibice z Katowic wybrali się na krótki spacer w stronę stadionu. Krótki, bo nie mieli do niego zbyt daleko, a poza tym skrócili im go policjanci, którzy cała piątkę zatrzymali.

Wart półtora tysiąca złotych słoń wrócił na swoje miejsce, w przeciwieństwie do nietrzeźwej, jak się okazało piątki, która wylądowała w areszcie. Kibicom GKS Katowice w wieku od 17. do 27. lat za kradzież grozi im kara pozbawiania wolności do pięciu lat.

źródło: fakt.pl

isopad

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #Polacy #kradzież #słoń

Dodaj komentarz