Grupowe igraszki skończyły się źle. Zazdrosna żona nie wytrzymała

Grupowe igraszki skończyły się źle. Zazdrosna żona nie wytrzymałaZamiast miłosnych igraszek, sceny jak z koszmaru. Amber K. Schomaker omal nie zabiła swojego męża. 28-latka najpierw poszła z nim na imprezę dla swingersów, czyli osób, które uprawiają seks wymieniając się partnerami, po czym zgotowała mu piekło. Zazdrosna kobieta próbowała ... przejechać ukochanego samochodem.

Wszystko wydarzyło się w czwartek późnym wieczorem w Bay City w amerykańskim stanie Michigan. Amber K. Schomaker i jej 33-letni mąż uczestniczyli w imprezie dla swingersów. W pewnej chwili partner Amerykanki udał się piętro wyżej z inną kobietą. Gdy wrócili sytuacja przybrała niepokojący obrót. Amber K. Schomaker wpadła w szał. Najpierw spoliczkowała męża, a później wybiegła z domu. Mężczyzna, a także narzeczeni, z którymi spędzali wieczór udali się za nią. To był błąd.

Z ich relacji wynika, że 28-latka wsiadła do Dodge'a Caravana, dodała gazu i próbowała rozjechać towarzystwo. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Na miejsce wezwano policję, która zatrzymała agresywną kobietę. Amerykanka miała przy sobie śrubokręt. Funkcjonariuszom tłumaczyła, że użyła go do uruchomienia auta. Według mundurowych Amber K. Schomaker zaatakowała nim męża. 33-latek miał bowiem krwawiącą ranę na czole. Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że jego wybranka zaatakowała go z zazdrości.  

Amerykanka nie uspokoiła się nawet przy funkcjonariuszach. Zaczęła obrażać jednego z nich. Stwierdziła, że ma nadzieję, że zdradza go żona. Kobieta usłyszała trzy zarzuty. Odpowie m.in. za atak z użyciem niebezpiecznego narzędzia, przemoc domową i jazdę pod wpływem alkoholu. Ustalono bowiem, że była nietrzeźwa.

źródło: fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-dramat-na-imprezie-swingersow-28-latka-chciala-przejechac-meza/1zhv70m

kitchant

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #swingersi #żona #zazdrość

1 komentarz

 
  • OM.108

    Tak sie konczy rozpasanie, demoralizacja, lans upadku obyczajow w "spoleczenstwie przyzwalajacym"...

    KALI YUGA.

    20 czerwca