Studentka prawa Oliwia Zamrzycka wyraża sprzeciw do wyroku TK z dnia 22.10.2020

100%22
MrHyde

opublikował wideo w kategorii polityka.

2 komentarze

 
 • ewa

  Wy naprawdę macie problem ze zrozumieniem tego orzeczenia? Poważnie? Czy tylko udajecie brak zrozumienia.

 • MEM

  To się nazywa kulturalne wdeptanie śmiecia w błoto.  :bravo:  

  Wątpię tylko, czy do takiego ścierwa bez kręgosłupa co się zeszmaciło za stołek i ochłapy od władzy, licząc na to, że kaczor będzie rządził "wiecznie", cokolwiek z tego dotarło. Lepiej dociera do takich przekaz z obecnej ulicy.  

  A swoją drogą, co to jeszcze na jakiejkolwiek uczelni w ogóle robi, i to jeszcze jako wykładowca.

  Anyway. Tak się zastanawiałam, po co kaczor zrobił ten cały cyrk, i pominąwszy opcję, że zdurniał do reszty, żyjąc w oderwaniu od rzeczywistości, przychodzi mi do głowy jedno: to nie jest celem odwrócenia uwagi od pandemii (bo i tak się nie da), ani nie wynika z powodu kaczych poglądów. To jest bat na kanapowe partyjki współpracujące z PiS-em. Kaczor im dał to, co chciały, a teraz bezradnie ręce rozłoży i powie: "sami widzicie, że tego się nie da wprowadzić". Tym samym ponownie ich zjednoczy wokół siebie i przez jakiś czas będzie miał spokój, że mu bruździć nie będą wewnętrznymi wojenkami. Tym bardziej, że po tym co zrobili, sondaże powinny zlecieć im wszystkim na ryj. Zwłaszcza PiS-owskim przystawkom. I strach przed utratą władzy i konsekwencjami będzie ich trzymał, za wszelką cenę, potulnych wokół guru na kaczych łapach.  

  Nie przewidział kaczor tylko tego, że aż tak wpieni ludzi, że nareszcie coraz głośniej słychać, że mu zaraz władzę odbiorą, nie czekając do wyborów (Bo po co czekać? Żeby dać im możliwość jeszcze większej demolki państwa i umacniania przez to reżimu? Ludzie pozwolą im zostać u koryta, to za trzy lata może nie być wyborów, albo  zostaną sfałszowane, i władzę trzeba będzie wtedy odbierać siłą, jak na ukraińskim Majdanie, lub skończymy jak Białoruś albo KRL-D.).

 • MrHyde

  @MEM "A swoją drogą, co to jeszcze na jakiejkolwiek uczelni w ogóle robi, i to jeszcze jako wykładowca". Nie tylko on. Polskie uczelnie oplata niestety gęsta pajęczyna takich kościółkych tuzów intelektu. Tylko studentów szkoda.

 • MEM

  @MrHyde "Nie tylko on. Polskie uczelnie oplata niestety gęsta pajęczyna takich kościółkych tuzów intelektu. Tylko studentów szkoda."

  A to nie tylko na uczelniach, a wszędzie. Ale zdaje się, że konsekwencje wobec takich zaczną być wreszcie wyciągane. Na pierwszy ogień dostało się temu:

  onet. pl/informacje/onetpoznan/aborcja-sedzia-tk-justyn-piskorski-poproszony-o-rezygnacje-ze-stanowiska-na-uczelni/lkbtkzk,79cfc278

 • MrHyde

  @MEM Oby. Przewietrzenie uczelni nam raczej jeszcze nie grozi, ale na pewno by nie zaszkodziło.

 • MEM

  @MrHyde  

  Oby. :)