Changing Batteries - The Saddest Story 3D Animation

Odnośnie dylematu, co ma większą siłę - obraz, dźwięk, czy pismo...
Każdy ma na pewno swoją opinię, jak i dupę, ale ja osobiście chciałabym, żeby moje pisanie miało moc tej animacji. Płaczę za każdym razem ❤️💧

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • MEM

  Bardzo ładne.

  I w sumie to sama historia nie jest smutna, bo kończy się dobrze. :) Smutne jest to, że uświadamia człowiekowi, że w realu "happy endu" nie ma.

  17 gru 2022

 • Somebody

  @MEM Dziękuję  <3  Też tak myślę. W rzeczywistości byłoby dużo mniej przyjemnie, na szczęście animacje mają nam pomóc to przełknąć w lżejszej formie   ;)

  19 gru 2022

 • MEM

  @Somebody "Dziękuję"

  :)

  "W rzeczywistości byłoby dużo mniej przyjemnie, na szczęście animacje mają nam pomóc to przełknąć w lżejszej formie   ;)"

  Tylko czy rzeczywiście nam w tym pomagają, czy przeciwnie, dosypują nam soli do rany, jeszcze bardziej nam to wszystko uzmysłowiając? Tak mam np. z prywatnymi zdjęciami, że do dziś nie mogę określić, czy je lubię, bo miło powspominać, czy ich nienawidzę, bo w pewnym momencie te wspominki na podstawie zdjęć, na których jest przeszłość ze światem i ludźmi, których już nie ma, zaczynają boleć.

  Chyba jest tak, że gdy coś jest komediowe (zwłaszcza w takim czarnym humorze dobrego gatunku), to wtedy pomaga nam to wszystko przełknąć, bo chociaż można "wyśmiać wroga", ;) a gdy jest poważne, to z kolei jest trudniej – uwrażliwia nas na konkretny temat, ale go nie ułatwia. Co oczywiście nie zmienia niczego, jeśli chodzi o same tylko walory artystyczne.

  20 gru 2022