xeeleeFirst


Strona: angelfire.com/planet/tedeus
razem:   3
 • xeeleeFirst

  Sprawnie, bezbłędnie sformułowany tekst opowiadania. Treść opowieści zawiera nowe elementy w stosunku do poprzednich utworów  prezentowanych przez P.T. "Historyczka".  

  Opowiadanie jest zapewne dla wielu czytelników bardzo podniecające.

  Zwraca zupełnie nowatorskie podejście autorki, która proponuje czytelnikom aby zarysowali, a być może zaproponowali ciąg dalszy opowieści.  

  Być może jest to zaproszenie, aby współdziałać i  zostać współautorem tego, na razie niedokończonego jeszcze opowiadania. Gratuluję dokonania.

 • xeeleeFirst

  P.T. "Historyczka" jest kreatywna i pracowita. Znowu możemy zapoznać się z jej  nowym, kolejnym opowiadaniem.
  Opowieść uwzględnia dziedzinę, który chyba jeszcze nie była brana pod uwagę przez autorów opowiadań erotycznych.  Wychodzi na to, że przed tzw. "sztuczną  inteligencją" (inwigilacją)  trzeba ostrzegać także w domenie erotyki ...  No właśnie tzw. "haki na kogoś" często wynikają z przechwycenia danych o zachowaniach erotycznych. W sumie ciekawa historia. Należy pogratulować autorce pomysłowości...

 • xeeleeFirst

  Opowiadania P.T. "Historyczki" mają wielu zagorzałych zwolenników. Podejrzewam, że jest także wiele kobiet, które  lubią kokietować tak jak opisuje to autorka i które lubią być w taki sposób uwodzone. P.T. "Historyczka"  jest konsekwentna i bardzo pracowita. Doceniam jej osiągnięcia, w szczególności  niniejsze najnowsze opowiadanie. Najbardziej podoba mi się zdjęcie z części "2".

 • xeeleeFirst

  P.T. Historyczka opracowała obszerny tekst ilustrowany zdjęciami na temat "seks a polityka".  
  Także... w rzeczywistości.. te powiazania są czasami  bardzo dramatyczne.  
  Wystarczy wspomnieć np. Clintona i Levinski i wiele innych historycznych ważnych postaci, zaabsorbowanych życiem erotycznym. Zazwyczaj powiązania te są bardzo  skomplikowane. Historyczka, w swoim  
  opowiadaniu  przyjęła model "uległości". Może w następnych tekstach na ten temat... wprowadzi więcej intryg. Należy podziwiać autorkę... Jest niestrudzona. Gratuluję rezultatów.