Moje

 • VeryBadBoy

  Kartka z pamiętnika matki 2 Przedwczoraj o 1:49

  @jgfjgfjhgfjh, kolejnych części można spodziewać się w każdej chwili. Sam nie znam daty i godziny publikacji następnych.  

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 2 2 dni temu

  @agnes1709, o tym samym własnie pomyślałem

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 2 2 dni temu

  @agnes1709, ale już chyba nie znajomości internetowe, bo bohater zobowiązał się do abstynencji, czy chociaż ręcznego . Możliwości jest wiele, może poznać nawet kogoś w warzywniaku, że tak go trafi, iż poprzednie obiecywanie sobie zmiany odstawi w kąt.  
  A może podwiezie kilka dziewczyn stopem swym autkiem...te go wykorzystają seksualnie, rąbną furę, zostawią w lesie.

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 2 2 dni temu

  @agnes1709, może do klasztoru pójdzie...a tam wiadomo, księża, siostrzyczki...ale nie, to za duży chyba hardkor

 • VeryBadBoy

  Siostry Godlewskie - Pada Śnieg (kolejny HIT 2018) 2 dni temu

  "lubię patrzeć gdy tak cicho spływa w dół" - a jak ma spływać, jak nie w dół? W górę? Dopisek w dół zbędny. Poza tym to, że spływa mi się kojarzy z odwilżą, chlapą.  
  Co do reszty piosenki, jak i same wokalistki, bez komentarza .

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 2 2 dni temu

  Facet ma pecha, co rzec mogę więcej. A tyle porządnych, hecnych dziewczyn w okół...co lubią też w te klocki się pobawić.

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 16 lis 11:38

  @agnes1709, ja jeszcze też nie...zadrapanka tylko na skórce się zdarzyły

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 16 lis 11:30

  @agnes1709, my z rogami, wy ze szponami. I tak się kotłujemy od tysiącleci, pozostawiać blizny.

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 16 lis 11:26

  @agnes1709, A prącie bardzo  .  Tiaaa. Tak jak my, same aniołki i niewiniątka.   

 • VeryBadBoy

  Poszło w świat 16 lis 11:24

  @MrHyde, zgadzam się, fota tu pasuje.  

  Co do przestrzegania różnej maści zakazów, wygląda to różnie w naszym państwie, jak i w innych. Ale to raczej drobne wykroczenie, więc nie pokusiłbym się o tezę, że mamy państwo bardzo tekturowe. Państwo tworzą ludzie, a z natury są oni ułomni.

  Co do organizacji marszów, to uważam że ich organizacja od kilku lat stoi na dobrym poziomie. Ale to raczej nie zasługa organizatorów. Raczej mniejszy wpływ różnego rodzaju przeszkadzaczy.

 • VeryBadBoy

  Spontanicznie 16 lis 11:19

  Dobre, dobre, poprawia humor. Ale i skłania do refleksji. Trzeba uważać, a nie tak hop siup. Ale macie, panie drogie, tą potęgę, że często się nie da.

 • VeryBadBoy

  Poszło w świat 16 lis 0:46

  @MrHyde, Ot, symbol pewnej organizacji. A że jej członkowie nie zawsze wygłaszają poprawne politycznie treści...póki co mamy wolność słowa, organizacji marszów itd. Zgadzam się jednak, że przy takich obchodach mogli sobie darować.  

  Co do pirotechniki, to nie rozumiem takiego zakazu przy tego typu marszu, znając jego specyfikę. Zbytnia nadgorliwość. Uważam, że wygląda to bardzo efektownie. Co prawda przy dużej liczbie odpalonych rac zadymienie bywa uciążliwe, ale od święta nie jest to raczej wielki problem.

 • VeryBadBoy

  Poszło w świat 15 lis 19:14

  @MrHyde, ale symbol falangi nie jest u nas zakazany.

 • VeryBadBoy

  Pamiętnik syna 3 listopada

  @Kam, dodam jeszcze, bo widzę, iż WojtekS już Ci odpowiedział, że tytuł pierwszej części to "Pamiętnik". Ale jak znajdziesz profil Marka_K na opowiadaniach erotycznych Pokątne dalsze poszukiwania nie powinny stanowić problemu.  
  Pozdrawiam,
  V.

 • VeryBadBoy

  Renia 14 października

  Rozumiem, że to debiut, więc jak na pierwszy raz nie jest nieźle. Jakiś poważnych błędów nie dostrzegłem, na początku tylko rzuciły mi się w oczy zgubione polskie znaki. Charakter fabuły jest taki, dość spontaniczny, sprawia że jest to krótka opowieść, bez ciągu dalszego, ale można to było bardziej rozwinąć, dodać bogatsze opisy. Zarówno zbliżenia jak i odczuć bohatera.  Mam nadzieję, że w następnych opowiadaniach o to zadbasz.
  Pozdrawiam.

 • VeryBadBoy

  Cassandra 14 października

  @Historyczka, piszę sam, choć inspiruję się już istniejącymi, czasem zagranicznymi.

 • VeryBadBoy

  Cassandra 14 października

  @Historyczka, dziękuję bardzo. Zabawne, że kiedyś wydawało mi się, a może to pod wpływem tego, co pokazywano w telewizji, w prasie, że kobiety pragną tylko miłych, grzecznych, dobrze wychowanych chłopców (kobiety nie można nawet kwiatkiem uderzyć, itd.). Nie chodzi mi oczywiście o takie zachowania, jak bicie, zbyt duża brutalność...ale między innymi po Twoim przykładzie widzę, że wiele jest takich pań, które oczekują po mężczyźnie zdecydowania, męskiej siły ( w granicach rozsądku), brutalności i wyuzdania w seksie. A nie tylko ciepłe kluchy. Paradoksem jest to, że chcecie często połączenia - dobry facet, romantyk, wrażliwiec, który się zaopiekuje...a niekiedy zimny facet, namiętny (który lubi szalone akcje, np. w miejscach publicznych), o niepohamowanym libido, gbur, maczo, cham, który bierze kobietę...dobrze umie wypieprzyć.

 • VeryBadBoy

  Cassandra 14 października

  @Historyczka, będąc jednym z przedstawicieli tego męskiego gatunku, choć jeszcze nie zbyt doświadczonym, wiem jak to działa u moich współbraci, na jakie osobniki się dzielą: na takich, którzy są spokojni z natury, nieśmiali, i nie pozwolą sobie na wiele, mają dobre maniery...na takich, którzy wydają się nieśmiali, ale w środku wszystko się w nich kotłuje, mają wysokie potrzeby, ale normy społeczne nie pozwalają im tego uzewnętrznić, przynajmniej nie od razu...no i na takich, którzy nie liczą się z tym, co inni powiedzą, egoiści, którzy myślą głownie o zaspokojeniu swoich potrzeb...ale robią to tak dobrze, działa to na kobiety, że im również jest wspaniale.