Tak zemściła się na niewiernym mężu. Był w szoku

Tak zemściła się na niewiernym mężu. Był w szokuZdradzona kobieta potrafi być naprawdę bezwzględna. Przekonał się o tym niewierny Craig Arnold, który przeżył wielki szok po powrocie do brytyjskiego domu z delegacji. Jego żona, Laura, w dwa tygodnie zdążyła sprzedać nieruchomość i wystawić mu walizki.

Takiej zemsty Laurze Arnold może pozazdrościć niejedna zdradzona żona. Kobieta odkryła w telefonie swojego męża, Craiga, który często wyjeżdżał do USA pikantne wiadomości od pewnej Amerykanki. Szybko domyśliła, że jego delegacje to nie tylko praca, ale również romans.

Zdradzona kobieta postanowiła działać błyskawicznie. Wiedziała, że niewiernego męża nie będzie w kraju przez najbliższe dwa tygodnie. Zdecydowała, że sprzeda dom ich wspólny. Miała taka możliwość, ponieważ druga połowa nieruchomości była zapisana na jej rodziców, którzy niegdyś wsparli małżeństwo finansowe. Szybko znalazła kupca i zabrała wszystkie swoje meble i ubrania.

Gdy mężczyzna wrócił w nocy z zagranicy, był w szoku. Na podjeździe zastał obcy samochód, w domu paliły się światła, choć jego żona o tej porze zazwyczaj już spała. W środku zastał swoje spakowane rzeczy i nowych lokatorów.

- Po raz ostatni ożeniłem się z Włoszką. Popełniłem błąd i zapłaciłem za to wysoką cenę. Na początku, byłem bardzo zły, ale życie jest zbyt krótkie i dla dobra dzieci nie powinniśmy być wrogami - powiedział mężczyzna w rozmowie z brytyjskim "Birmingham Mail".

źródło: fakt.pl/wydarzenia/swiat/tak-zdradzona-brytyjka-zemscila-sie-na-niewiernym-mezu/lkv1p3l

3 998 czyt.
100%104
Mitwine

znalazł niusa na fakt.pl.

4 komentarze

 
 • AlexAthame

  AlexAthame · 19 kwietnia

  Ciekawe czy pikantna amerykanka go przyjmie w ,,ramiona"To zawsze chodzi o ręce?

 • villemo92

  villemo92 · 28 sie 2016

  hahaha ona jest zajebista

 • Suczka69

  Suczka69 · 12 lip 2016

  Ja też bym tak zrobiła na miejscu tej kobiety

 • Py64

  Py64 · 6 lip 2016

  "Po raz ostatni ożeniłem się z Włoszką"
  "/swiat/tak-zdradzona-brytyjka"
  What the fuck?