Tak zemściła się na niewiernym mężu. Był w szoku

Tak zemściła się na niewiernym mężu. Był w szokuŹróło: fakt.plZdradzona kobieta potrafi być naprawdę bezwzględna. Przekonał się o tym niewierny Craig Arnold, który przeżył wielki szok po powrocie do brytyjskiego domu z delegacji. Jego żona, Laura, w dwa tygodnie zdążyła sprzedać nieruchomość i wystawić mu walizki.

Takiej zemsty Laurze Arnold może pozazdrościć niejedna zdradzona żona. Kobieta odkryła w telefonie swojego męża, Craiga, który często wyjeżdżał do USA pikantne wiadomości od pewnej Amerykanki. Szybko domyśliła, że jego delegacje to nie tylko praca, ale również romans.

Zdradzona kobieta postanowiła działać błyskawicznie. Wiedziała, że niewiernego męża nie będzie w kraju przez najbliższe dwa tygodnie. Zdecydowała, że sprzeda dom ich wspólny. Miała taka możliwość, ponieważ druga połowa nieruchomości była zapisana na jej rodziców, którzy niegdyś wsparli małżeństwo finansowe. Szybko znalazła kupca i zabrała wszystkie swoje meble i ubrania.

Gdy mężczyzna wrócił w nocy z zagranicy, był w szoku. Na podjeździe zastał obcy samochód, w domu paliły się światła, choć jego żona o tej porze zazwyczaj już spała. W środku zastał swoje spakowane rzeczy i nowych lokatorów.

- Po raz ostatni ożeniłem się z Włoszką. Popełniłem błąd i zapłaciłem za to wysoką cenę. Na początku, byłem bardzo zły, ale życie jest zbyt krótkie i dla dobra dzieci nie powinniśmy być wrogami - powiedział mężczyzna w rozmowie z brytyjskim "Birmingham Mail".

źródło: fakt.pl/wydarzenia/swiat/tak-zdradzona-brytyjka-zemscila-sie-na-niewiernym-mezu/lkv1p3l

Mitwine

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #zemsta #zdrada

4 komentarze

 
 • Margerita

  :smh:

  20 lut 2021

 • villemo92

  hahaha <3 ona jest zajebista

  28 sie 2016

 • Suczka69

  Ja też bym tak zrobiła na miejscu tej kobiety

  12 lip 2016

 • Suczka69

  @KontoUsunięte Polka z włoskimi korzeniami. Poza tym równie dobrze mogłabym być Chinką, a i tak nic nie wniosłoby to do kontekstu. Ale miło, że kojarzysz :)

  19 kwi 2019

 • Py64

  "Po raz ostatni ożeniłem się z Włoszką"
  "/swiat/tak-zdradzona-brytyjka"
  What the fuck?

  6 lip 2016