Nadali dzieciom nazistowskie imiona!

Nadali dzieciom nazistowskie imiona!Rodzice, którzy nadają swoim dzieciom dziwne imiona, zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, jaką krzywdę robią swoim pociechom. Jednak państwo Campbellowie, mieszkający w stanie New Jersey, przeszli samych siebie.

Heath i Deborah nazwali synka Adolf Hitler, a jego młodsze siostry - Aryan Nation i Honszlynn Hinler. O sprawie zaczęło być głośno, gdy w grudniu cukiernik odmówił napisania na torcie urodzinowym: "Adolfowi Hitlerowi, spełnienia marzeń" (dodatkowym akcentem miała być swastyka...).

Sprawą zajęli się urzędnicy, którzy uznali, że dalsze przebywanie dzieci z rodzicami zagraża zdrowiu psychicznemu maluchów. W konsekwencji, odebrano je im. Heath i Deborah przekonują, że ich pociechom nic nie grozi, ojciec tłumaczy:

"Dzieci muszą zaakceptować imię. Imię to imię. Jak dziecko dojrzeje, to przecież nie będzie robić tego, co Hitler" (tłumaczenie - "Dziennik").

Rodzice twierdzą, że imiona nadali, aby wyróżnić swoje dzieci spośród chmary Pawłów, Kaś i Goś. Mówią, że nie są rasistami, a na urodzinach ich synka były dzieci o innych kolorach skóry.

Szkoda, że żaden urzędnik nie pomyślał wcześniej, gdy wpisywano imiona dzieci do metryk. Teraz pewnie przyzwyczaiły się do swoich rasistowskich imion.

źródło: papilot.pl/moda/nadali-dzieciom-nazistowskie-imiona,2804,1

Dodaj komentarz