Luksusowe budy dla psów

Luksusowe budy dla psówPocieszne czworonogi nie muszą już mieszać w smutnych i zimnych budach. Opiekuńczy właściciele mogą im zafundować prawdziwą rezydencję, z ogrzewaniem i bieżącą wodą.

Są psy, które mieszkają w lepszych warunkach niż niektórzy ludzie. Najlepsi dekoratorzy wnętrz, gadżety ułatwiające pieskie życie, prawdziwe marmury i specjalnie zaprojektowane legowiska - to wszystko można sprawić najlepszemu przyjacielowi człowieka, jeśli tylko ma się odpowiednie fundusze.

Oczywiście piękne wnętrze nie wystarcza. Same "budynki" mogą być tematyczne - od stylizowanych zagród kolonialnych do małych dworków. Budowa, w zależności od projektu, trwa od kilku tygodni do całego roku.

- Wielu z naszych klientów nie ma dzieci, tylko psy. Chcą więc zapewnić im jak najlepszy komfort życia - mówi budowniczy wyjątkowych psich bud, Alan Mowrer. Razem z projektantką wnętrz Michelle Polllak weszli w psi biznes po latach budowania domków dla lalek.

- Pewnego razu zażartowałam, że powinniśmy zrobić luksusowy domek dla psa. Pomysł chwycił, bo ludzie uważają swoje zwierzęta za członków rodziny. - opowiada historię intratnego biznesu pani Pollak.

Za podstawowy domek para inkasuje 3 tys. dolarów. Górna granica nie jest określona, może sięgnąć nawet 25 tys. Są chętni?

źródło: gazeta.pl

Yeatos

znalazła niusa na gazeta.pl.

1 komentarz

 
  • Margerita

    Przesada