Lubelskie: 14-letnia panna młoda

Lubelskie: 14-letnia panna młodaW ośrodku dla uchodźców pod Białą Podlaską 14-letnia Czeczenka wyszła za mąż za 20-latka. Młoda para zamieszkała razem. Sprawą zajął się już prokurator, informuje "Dziennik Wschodni".

- 20-letniemu obywatelowi Rosji przedstawiliśmy zarzut obcowania płciowego z osobą poniżej 15 lat. Mężczyzna się przyznał. Po zatrzymaniu został przesłuchany i następnie wypuszczony. Matka 14- latki zobowiązała się, że w okresie pobytu w ośrodku dopilnuje córkę - poinformował Stanisław Stróżak, prokurator rejonowy w Białej Podlaskiej. Dodał, że za obcowanie płciowe z osobą, która ma mniej niż 15 lat, grozi kara więzienia od 2 do 12 lat.

O nietypowym ślubie w ośrodku dla uchodźców w Kolonii Horbów policjanci zostali poinformowani w poniedziałek. Pielęgniarka zaniepokoiła się o zdrowie 14-letniej dziewczyny, która po ślubie z 20-letnim Ramzanem zamieszkała z nim i współżyła seksualnie. Policjanci ustalili, że ślub odbył się w ośrodku 22 października. Udzielił go mułła z sąsiedniego ośrodka dla uchodźców.

źródło: interia.pl

Hotist

znalazła niusa na interia.pl.

2 komentarze

 
  • GabA@112

    To jest do Dupy! Zmuszają takie młode dzieci do ślubu a potem co? Noc poślubna i dziewczynka dziecko ???? urodzi a facet ???? zniknie bez śladu.
    :cmoczek:

  • pita98

    o bosh:P