Fvdfzsrsazxzzxcvbnmadgfhjjkqwrtyuuuiop na Twitterze żony premiera

Fvdfzsrsazxzzxcvbnmadgfhjjkqwrtyuuuiop na Twitterze żony premieraNiezwykłe zainteresowanie mediów i zakłopotanie Downing Street wywołało w ubiegłym tygodniu ukazanie się w serwisie Twitter, na profilu małżonki brytyjskiego premiera Gordona Browna, tajemniczego wpisu o treści: "Fvdfzsrsazxzzxcvbnmadgfhjjkqwrtyuuuiop".  

Dopiero we wtorek premier wyjaśnił, że sprawcą zamieszania był jego trzyletni syn, któremu udało się stworzyć i wysłać wiadomość. - W zeszłym tygodniu osoby, śledzące na Twitterze moją żonę Sarah, otrzymały niezrozumiały komunikat, który mój najmłodszy syn wystukał na klawiaturze naszego komputera, naciskając "enter", gdy żony nie było w pobliżu - wyjaśnił Gordon Brown.

Już godzinę po ukazaniu się dziwnego komunikatu biuro premiera zostało wręcz zalane pytaniami od dziennikarzy, którzy chcieli wiedzieć, czy nie jest to atak hakerów; nie zabrakło teorii spiskowych.

Premier przyznał, że brak kontroli nad komputerem był błędem.

Natomiast Sarah Brown zapewniła - oczywiście na mikroblogu, ale tym razem we własnym komunikacie - że "w przyszłości będzie wyłączać komputer, gdy nie będzie go używać".

źródło: gazeta.pl

Hotist

znalazła niusa na gazeta.pl.

Dodaj komentarz