Poznajemy się - str 14/14

Dodano na Hydepark przez Misia, 261 postów, ostatni post 6 paź 22:01

 • Misia
  · 30 gru 2014

  Każdy z nas był tu kiedyś nowy, niektórzy zaglądają na forum ale jakoś nie mają odwagi się odezwać. Zmieńmy to! Im więcej nowych ciekawych osób, tym lepiej. ;-)

  A w tym temacie można napisać parę słów o sobie. :-)

 • C10H12N2O
  · 6 paź 22:01

  Witam,
  Mam na imię Ania i jestem niewolnicą  własnych pasji i zainteresowań.
  Znaczy to mniej więcej tyle, że jest tego tak wiele, iż ledwo mi starcza czasu na to, aby się porządnie wyspać ;)

  Zacząć można od tego, że ćwiczę siłowo, czasami z obciążeniem, czasami bez tak w ramach codziennej rutyny. Pływam rekreacyjnie kajakiem, jeżdżę konno, bywa i tak, że pogram w tenisa ziemnego czy stołowego.

  Uwielbiam czytać horrory, fantasy, literaturę s-f oraz literaturę erotyczną z elementami horroru, fantasy, czy s-f. Lubię również od czasu do czasu obejrzeć jakiś dobry film lub serial, który można zaliczyć do wcześniej wymienionych gatunków, jak i również jakieś dobre anime. Lubię też grać w gry, co prawda kiedyś ograniczałam się głównie do grania na komputerze, obecnie gram jedynie na konsoli.

  Swego czasu sporo rysowałam, czysta kartka i ołówek lub długopis i mnie nie ma na ładnych parę godzin ;) Jak mnie coś najdzie to i z coś wyrzeźbię. Lubię grać na gitarze, choć nie mam takiego skilla, jakiego bym chciała.

  Do tego wszystkiego interesuję się:
  – Terrarystyką – hoduję ptaszniki i węże
  – Botaniką – zarówno aranżacja wnętrz terrariów, jak i ogrodu.
  – Dietetyką – ale nie jestem na tyle ześwirowana, aby liczyć każdą kalorię, stosuję dietę wysokobiałkową, ale uwielbiam też kuchnię włoską. Natomiast gdy czuję, że jest mnie więcej tam, gdzie nie powinno, po prostu zwiększam aktywność fizyczną :)
  – Motoryzacją – potrafię nawet grzebnąć coś w silniku, jak i lubię czasami dla samego odprężenia pojeździć samochodem lub motocyklem. W końcu nie ma to, jak poczuć między nogami prawdziwą bestię ;)

  Moim marzeniem jest napisanie książki bądź serii opowiadań powiązanej fabularnie, która będzie zarówno zawierała różnego rodzaju dewiacje (oczywiście jedynie trafiające w moje gusta), jak i operowała wśród różnych gatunków literackich. Mianowicie chciałabym, aby to był zarówno romans, jak i momentami erotyka, osadzona w świecie fantasy z elementami horroru.
  Jak na razie w ramach szlifowania języka i kunsztu literackiego, zajmuje się tłumaczeniem serii opowiadań erotycznych i w miarę możliwości adaptacji ich w naszych rodzimych realiach, jednocześnie pracuję nad planem ramowym do mojej autorskiej serii.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto