Noclegi we Włoszech

Dodano na Hydepark przez Lena3003, 9 postów, ostatni post 8 wrz 2014

 • Lena3003
  · 27 maj 2014

  Cześć ! Postanowiłam zaryzykować i napisać w tej najmroczniejszej części internetu jaka jest "Hydepark", mianowicie czy ktoś z Was ma jakieś ciekawe informacje na temat noclegów we Włoszech? Przekopałam całą masę blogów i poradników oraz stron ( z bookingiem na czele) jednak nadal mnie to nie satysfakcjonuje : ) Jeżeli chodzi o region to nie istotne, interesuje mnie cała Toskania, oczywiście sam Rzym ale również Wenecja i Florencja :) może ktoś z Was był, albo Wasi znajomi. Im taniej tym lepiej :) wiadomka studendy szastać forsą nie mogą :) z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam Marta.

 • Jabber
  · 27 maj 2014

  Czym się tam wybierasz i w jakim okresie?

 • Misia
  · 27 maj 2014

  Od siebie polecam Rimini ;) Świetne miasto, fajne i niedrogie campingi. :) Byłam z grupą młodzieży 4 lata temu i jestem do tej pory zachwycona. Blisko do San Marino , które warto zwiedzić i do parku rozrywki Mirabilandia. Stamtąd mieliśmy wycieczki do Rzymu i Wenecji. ;)

 • Lena3003
  · 28 maj 2014

  Około 15 - 30 września ;) lecimy samolotem, a na miejscu sama nie wiem co będzie tańsze czy komunikaąja miejska czy wynajęcie auta?  Rimini - dopisuje a raczej zaznaczam ae na mapie ktora od kilku tygodni wisi na drzwiach i jest tak pokreślona, że ostatnio pytano mnie czy tworze na niej własną linie metra :D

 • LittleScarlet
  · 28 maj 2014

  Rimini - imprezownia swiata :D Co do noclegów, to w tych hotelach w których byłam na szkolnej wycieczce były całkiem w porządku pokoje, gorzej z łazienkami i jedzeniem hotelowym. :/ Do zwiedzenia polecam Asyż i Bolonię, przepiękne średniowieczne miasta.

 • Lena3003
  · 28 maj 2014

  Bolonię mam na mapie nakreślona ;) a może ktoś pamięta nazwy hoteli, gdzie jadł najlepsza pizze, gdzie moźna po taniosci ładna kiecke kupic i gdzie jest najładniejsza plaża? ;)

 • Misia
  · 30 maj 2014

  Lena, pizza tam raczej wszędzie jest pyszna przynajmniej ja nie miałam na co narzekać. :D
  Hotele wiadomo, najlepsze chociaż camping miał swój klimat jednak. ;)

  Ale chyba jednak lepiej jechać z wycieczką zorganizowaną. Wbrew pozorom, wychodzi taniej.
  Za 100 euro mieliśmy wycieczki do San Marino, Rzymu (400km w jedną stronę!) i Wenecji.
  A także dwudniowy bilet do Mirabilandii.

 • Lena3003
  · 30 maj 2014

  Mnie w tych wycieczkach zorganizowanych przytłacza to że jest się od kogoś zależnym - typu przewodnik, to że coś trzeba ;) a ja lubie chodzić własną drogą :D wakacje życia mnie czekaja :D podaj mi prosze nazwy hoteli Misia, to je sprawdze :)

 • Misia
  · 8 wrz 2014

  I jak wrażenia z podróży? Podziel się z nami. ;)

 • Lena3003
  · 8 wrz 2014

  Ja nadal w pracy - 150 dni sezonu powoli się kończy.  Za tydzień w środę lece na tydzień do Londynu ;) opanuję Primark :D i tam okaże się gdzie do Włoch,  albo Mediolan  albo  Rzym. ;) mam problemy z uchem i nie wiem jak po dwóch latach zareguje na ciśnienie...  Milo mi ze zapytałas ! ;) pozdrawiam !

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto