Czym dla Was jest opowiadanie erotyczne?

Dodano na Hydepark przez itssse, 3 postów, ostatni post 29 kwietnia

 • itssse
  · 16 kwietnia

  Zaczęłam ostatnio pisać opowiadania erotyczne i zastanawiam się czego tak naprawdę szuka czytelnik ? Bez czego takie opowiadanie nie ma racji bytu, czego nie może zabraknąć ? A co sprawia czytelnik traci zainteresowanie?
  Pozdrawiam itssse

 • MarcinWrona
  · 16 kwietnia

  Myślę że to bardzo subiektywne czego oczekujemy jako czytelnicy.
  Czasem opowiadanie porywa od pierwszego zdania a czasem jeśli starczy czytającemu uporu dopiero po dłuższej chwili czytelnik odnajduje to co jemu przypada do gustu.
  Myślę że najważniejszy jest sposób prowadzenia fabuły.

 • oniona4
  · 16 kwietnia

  Nie wiemy, czy w pisaniu opowiadań powinno chodzić o to, czego chce czytelnik. Powinno raczej chodzić o to, co chce przedstawić autor :) To lepsze podejście.

  A przepisu na dobre opowiadanie nie ma. Dlaczego? Bo jak wielu nas jest, tak każdy lubi coś innego, marzy o czymś innym, fantazjuje o czymś innym i ma za sobą inne doświadczenia. Taka różnorodność jest piękna i pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie :)

  Pozdrawiamy

 • iskra957
  · 29 kwietnia

  itssse

  itssse:  Zaczęłam ostatnio pisać opowiadania erotyczne i zastanawiam się czego tak naprawdę szuka czytelnik ? Bez czego takie opowiadanie nie ma racji bytu, czego nie może zabraknąć ? A co sprawia czytelnik traci zainteresowanie?  
  Pozdrawiam itssse


  Podstawą pisania, to jest istotne co chce przekazać autorka lub autor w swojej twórczości. Dostosowywanie się pod publiczność nie jest niczym dobrym dla fabuły. Niemniej jednak warto brać do siebie uwagi odnośnie warsztatu i starać się go poprawiać, ale każdy/a z nas ma swoje manieryzmy, których nie umiemy wyplenić. Dobrze jest również posłuchać pomysłu na dalsze wątki opowiadań, ale przede wszystkim kierować się swoim planem na treść.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto