070820

kobieta : 070820
milegodnia

zamieścił fotkę , 1080x1278 - 95 kB w kategorii kobiety.

3 komentarze

 
 • Kemot345

  Cudowne spojrzenie ślicznej pani :zakochany:

 • Janusz

  Piękna, naturalna i dojrzała kobieta :zakochany:

 • milegodnia

  @Janusz Lepiej bym tego nie ujął

 • Janusz

  @milegodnia Inaczej nie da się określić tej kobiety. Po prostu ideał za którym można podążać niczym za mitycznym Graalem. Dzisiaj pośród Instagramowej sztuczności, życia na pokaz czy chwalenia się obiadkiem z restauracji bardzo trudno odnaleźć kobietę kochającą, doceniającą Ciebie jakim jesteś i wspierającą cię w każdej chwili.

 • milegodnia

  @Janusz Jesteś dobrym obserwatorem i w zasadzie mógłbym się podpisać pod tym. Ze zdjęcia wiele można wyczytać prawie jak z mowy ciała. Dlatego oprócz tego, że wybieram po rysach twarzy to szukam też odpowiedniego ujęcia w którym kobieta nie narzuca się obiektywowi ale naturalnie go toleruje....Dużo się teraz mówi o szukaniu partnerów ze stabilnością finansową, ale wierzę, że w głębi serca jest w nas jeszcze potrzeba bratania się i to ona decyduje. Oby.

 • Janusz

  @milegodnia I ja przyznam, że Twoje selektywne wybory na podstawie podanych przez Ciebie kryteriów przypadły mi do gustu. Pomimo tego, że mam 30 lat właśnie takie zdjęcia, w pełni naturalnych i dość skromnie wyglądających kobiet (w porównaniu z tym co się dzieje na IG) najbardziej zachwycają i dają poczuć, że jest nadzieja dla tego, o czym napisałeś o tej potrzebie bratania się. Czekam na więcej tak zachwycających oko i duszę kobiet.

 • milegodnia

  @Janusz Jak zauważyłem odsłonięta cielesność przykuwa uwagę i daje wejście na główną. Każdy z nas mógłby nawrzucać takie obfitości natury, tylko kto to na dłuzej zarejestruje w swej świadomości? Dlatego wolę mieć satysfakcję z takiej kobiety jak ta powyżej, która spodobała się bez zrzucania ciuszków, a stawiam orzechy przeciw dolarom, że wielu zeszło oczyma po dekolcie, wyobrażając sobie jak  porusza się w tej kusząco opinającej sukience.   Tak, wyobraźnia czasem ma lepsze widoki niż najpiekniejsze slajdy

 • Janusz

  @milegodnia Dokładnie, nagość przyciąga uwagę. Można by wrzucić setki zdjęć gołych piersi, intymnych stref ale to w pewnym momencie może się użytkownikowi "przejeść" a podziwianie niezwykłego, niekiedy tajemniczego spojrzenia jak u Pani na zdjęciu może dać zupełnie więcej do myślenia i analizy osobowości kobiety. Nie wszyscy muszą oglądać tylko goliznę (podobno 30 minut dziennie oglądania kobiecych piersi wpływa na jakość wzroku- trzeba profilaktycznie to robić), bo są też fanatycy właśnie takich romantycznych i zaciekawiających spojrzeń.

 • milegodnia

  @Janusz Jestem dokładnie tej samej myśli, że pociąga nas piękno wewnętrzne to, co nieodgadnione, czemu należy poświęcić czas by odkryć.   A u tej kobiety wszystko zdaje się być subtelnym przyzwoleniem do rozmowy, kontaktu. Ale wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby okazało się, że długo była namawiana do pozowania i tylko wrodzona grzeczność pozwoliła na utrwalenie jej fizjonomii. I w tym upatruję ciekawości na dłuższą chwilę niż wszelakich wciskanych w obiektyw piersi, pośladków byle skupić wzrok, co prawda wielu ale na parę minut by już za moment wpatrywać się w inny obciśnięty trykot

 • Janusz

  @milegodnia Odkrywanie to najprostsza droga do poznania drugiej osoby. I wygląda na to właśnie, że mogła być długo namawiana. Że się zgodziła to dobrze, bo można sobie pozwolić na analizę spojrzenia a, co za tym idzie ukrytych cech osobowości. I to jest obrazek, który przyciąga nie tylko oko, ale też umysł do zastanowienia się nad tymi ukrytymi cechami.

 • milegodnia

  @Janusz  muszę się przyznać, że bardzo lubię poznawać plany, marzenia, obawy, chwile słabości, pasje itp: Czasami jestem zdziwiony jak bogate wnętrze posiadają osoby, których powierzchowność nie wskazywała na głębsze refleksje i na odwrót...Tak, masz rację, skoro ta pani znalazła się w ciągu paru godzin na głównej a nie kusi swoimi wdziękami " na siłę" to musi być również coś wykraczającego poza sferę wizualną.

 • enklawa25

  :napalony:

 • milegodnia

  @enklawa25  :jem: