Halloween na mięsnym

inne : Halloween na mięsnym
MEM

zamieściła fotkę , 788x960 - 318 kB w kategorii inne. Tagi: #halloween #mięsny #mięso #sklep

5 komentarzy

 
 • AHopeS

  Hehe  :D

 • agnes1709

  Zajebiste  :ciuch:

 • MEM

  @agnes1709 "Zajebiste"

  ;)

 • elninio1972

  Ciekawe czy u nas by ktoś kupił mięsko  :rotfl:

 • MEM

  @elninio1972 "Ciekawe czy u nas by ktoś kupił mięsko"

  No fakt, apetytu to ten widok raczej nie poprawia. ;)

 • ono

  Super :blee: a to nie jest zakazane przez miłościwie panującego?

 • MEM

  @ono "a to nie jest zakazane przez miłościwie panującego?"

  Póki co, kaczy trybunał jeszcze nie wyrokował w tej sprawie. ;) Wszystko przed nami... Może partia każe nam zamiast tego obchodzić Dziady. Ale w takim razie powinna pamiętać wystawienie w teatrze "Dziadów" w 1968 roku, bo wyjdzie na to, że też stąpa po kruchym lodzie. ;)

 • elninio1972

  @MEM sejm zajął sie interpelacja obywatelska, ktora nakazywala  by śledzenie dzieci które się przebierają i nakładanie kar od 5 tys zł, a za recydywe 30 dni #

 • MEM

  @elninio1972 "sejm zajął sie interpelacja obywatelska, ktora nakazywala by śledzenie dzieci które się przebierają i nakładanie kar od 5 tys zł, a za recydywe 30 dni # "

  O kurcze, wrzuciłam to właśnie w wyszukiwarkę, i faktycznie było coś takiego... Leciało tak:

  "kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni  

  kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu, podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 zł lub karze ograniczenia wolności".  

  No cóż, medycyna w takich przypadkach jest bezradna... ;) Ale chociaż izolować się pomysłodawców powinno.

 • ono

  @MEM oby tylko nie zafundowała nam powtórki z 1981

 • MEM

  @ono "oby tylko nie zafundowała nam powtórki z 1981"

  Obecna władza? Może próbować, ale ma słabe szanse. Nie wierzę, że obecne wojsko posłuchałoby kaczego rozkazu mówiącego o pacyfikacji czy strzelaniu do tłumu. PiS co prawda wymienił część dowódców, ale to za mało i za krótkie były kacze rządy, by powymieniać w wojsku wszystkich i "wyprać im mózgi" propagandą. Rosjan też nie mamy na głowie. Nie... Kaczyński może by i chciał, ale co najwyżej wyjdzie mu z tego karykatura stanu wojennego. Ta władza rządzi za krótko by okrzepła jak np. władze w PRL.  

  Bardziej groźne jest to, że organizuje nacjonalistyczne bojówki, bo one nie dadzą się kontrolować przy pomocy przepisów i łańcucha dowodzenia, więc łatwo mogą być przyczyną eskalacji, gdy którejś ze stron puszczą nerwy na którejś z ulic dowolnego miasta. Ale jeśli będą się one trzymać tylko pilnowania kościołów, jak zapowiadają, to może nie dadzą się napuścić na przeciwną stronę. A wtedy kaczor zostaje sam (tym bardziej, że w PiS też się boją, że to koniec i gdy będzie on coraz bardziej widoczny, to każdy z nich będzie myślał tylko o własnej skórze, a nie o ratowaniu kaczych marzeń o władzy absolutnej prezesa)

  Z drugiej strony. Jak Kaczyński wprowadzi stan wojenny, to może w końcu spełni się jego marzenie i go wreszcie internują. ;)

 • Milf

  Ha, ha, ha świetna dekoracja  :smiech2:

 • MEM

  @Milf "Ha, ha, ha świetna dekoracja"  

  ;)