Belia

Belia
Lubię sobie czasem poczytać.. odpływam wtedy w świat fantazji.
razem:  
  • Użytkownik Belia

    Eh.. czytałam wcześniejsze części, (dawno nie czytałam twojego opowiadania zatrzymałam się na części 20 ).  
    Czekam na ciąg dalszy, ale wywołałeś we mnie sprzeczne uczucia i lekkka złość, podniecenie, ale…  

    To jak potraktowałeś Dominikę, jestem zła na Wojtka i zła na Monikę, pewnie w następnej części dziewczyny będą się bawić, ale jednak chciałabym żeby Dominika pokazała pazurki i zemściła się, zwłaszcza na Nim.  

    22 godz. temu