Eh.. czytałam wcześniejsze części, (dawno nie czytałam twojego opowiadania zatrzymałam się na części 20 ). Czekam na ciąg dalszy, ale wywołałeś we mnie sprzeczne uczucia i lekkka złość, podniecenie, ale…
To jak potraktowałeś Dominikę, jestem zła na Wojtka i zła na Monikę, pewnie w następnej części dziewczyny będą się bawić, ale jednak chciałabym żeby Dominika pokazała pazurki i zemściła się, zwłaszcza na Nim.
Sponsor 24
Eh.. czytałam wcześniejsze części, (dawno nie czytałam twojego opowiadania zatrzymałam się na części 20 ).
Czekam na ciąg dalszy, ale wywołałeś we mnie sprzeczne uczucia i lekkka złość, podniecenie, ale…
To jak potraktowałeś Dominikę, jestem zła na Wojtka i zła na Monikę, pewnie w następnej części dziewczyny będą się bawić, ale jednak chciałabym żeby Dominika pokazała pazurki i zemściła się, zwłaszcza na Nim.