xnobodyperfectx

Agata
Strona: ask.fm
„Strach nie jest czymś złym. To świadomość swoich słabości. Ludzie, którzy znają swoje słabości, stają się silniejsi.”
razem:   46 4
  • Użytkownik xnobodyperfectx

    @nienasycona bardzo dziękuję za opinię! :D Nie mam za co się obruszyć. Wiem, że mam przed sobą jeszcze wiele pracy. ;)

    8 maj 2015

  • Użytkownik xnobodyperfectx

    @Szarik sądzisz, że mi nie? Nie debatuje o te wyświetlenia, a o większe zostawianie śladu po sobie. ;)

    8 maj 2015

  • Użytkownik xnobodyperfectx

    @Szarik nie trzeba się zwracać autorka, a konkretnie do mnie. ;) Poklask brzmi tak... Jakoś niezbyt dobrze. "Autorka" nie oczekuje poklasku, a jedynie tego by opowiadania naprawdę dobre (już nie mówię tu o sobie) były równie dobrze czytane co te "słabsze". Są różne jego rodzaje: poklask prawidłowy i zły. Zły można porównać do szumu wokół "50 Twarzy Greya". ;)

    8 maj 2015

  • Użytkownik xnobodyperfectx

    "Właśnie siedział w sali konferencyjnej..."- sądzę, że niepotrzebnie jest tu wtrącone słowo "właśnie", ponieważ to określenie nadaje bardziej dynamiczny sens, a bohater jedynie siedział. ;) "Czekał na ojca. Miał mu coś ważnego do powiedzenia."- syn czy ojciec? Jeśli ojciec to mogłabyś dodać słowo zapewne. Czyli: "Miał mu zapewne coś ważnego do powiedzenia.". "Ma 25 lat a oni traktują go jakby był po 40 i musiał pilnie się ożenić."- przecinek przed "a". ;) "Schylał się po długopis, który mu upadł, gdy usłyszał dźwięk telefonu."- schylał jest w liczbie mnogiej co do wykonywania czynności, po prostu mi tu nie pasuje, zastąpiłabym na to: "Schylił się po długopis, który chwilę temu przez przypadek spadł z biurka, kiedy niespodziewanie do jego uszu dotarł sygnał informujący o nowej wiadomości na telefonie.". "Pamiętał jak wiele razy opowiadał mu jak było ciężko na początku. A mimo to wzbił się na wyżyny."- usunęłabym kropkę przed "a" i postawiła przecinek. Staraj się ograniczać jak najbardziej sytuacje, kiedy jesteś zmuszona do rozpoczynania zdania od danej literki, bowiem jest to "niedozwolone". Przed "ale" również stawiamy przecinek."Poszedł na studia prawnicze ale po pierwszym półroczu zrezygnował. "- lepiej brzmiałby semestr. "Podczas wykładów przyłapał się na nie myśleniu o paragrafach i kodeksach."- sądzę, że to nie był jednorazowy przypadek, więc zmieniamy na "przyłapywał". "Odpuścił sobie prawo i przeniósł się na reklamę i marketing. "- nie ma takiego kierunku. ;) Jest zaś marketing, marketing i komunikacja rynkowa, marketing kultury. Przed "i" nie stawiamy przecinka. "W koło niebieskich oczu wyróżniały się zmarszczki, które dodawały mu urody."- wokół. Na końcu dialogów brakuje kropek i emocji, lub czynności wykonywanych przez postacie. Przez co tekst czyta się sucho i w moim odczuciu ciężko. Mam nadzieję, że zadowala Cię choć w małym stopniu taka opinia, w razie nieścisłości pisz. ;)

    8 maj 2015

  • Użytkownik xnobodyperfectx

    @malutenka52 jeśli chciałabyś to mogę do Ciebie zajrzeć w najbliższym czasie i "podrzucić" jakiś komentarz. ;)

    8 maj 2015

  • Użytkownik xnobodyperfectx

    @loong_max nie o to chodzi. ;) Sama zaczynałam od lola, chodzi o przyjmowanie krytyki.

    8 maj 2015

  • Użytkownik xnobodyperfectx

    @nemfer inny serwis jest bardziej konkretny, a komentarze zawierają min. 3 zdania, gdzie piszą co im się podoba, a co trzeba poprawić, więc sądzę, że jednak wolę takie komentarze niż same "oh ah".

    8 maj 2015