TomaszZ

Tomasz z Warszawa, 51 lat
Strona: facebook.com/kiedyspiaAnioly
Nazywam się Tomasz Ziubiński, mam 47 lat, z zawodu jestem psychologiem klinicznym i terapeutą w nurcie psychodynamicznym. Kiedy ostatni pacjent opuszcza mój gabinet, niczym szpieg z Krainy Deszczowców, pomimo późnej pory zakradam się do kuchni, gdyż uwielbiam gotować. Wtedy jest czas tylko dla mnie. Godzinami mogę stać przy garach, siekać pomidory, paprykę, pietruszkę, piec mięsa z odrobiną czosnku i majeranku. Zdarza się, że gdy gotuję, moi przyjaciele stoją tuż za mną i wyrywają z mojej dłoni solniczkę i pieprzniczkę, drąc się wniebogłosy: „Starczy!”. Robię wtedy zdziwioną minę i pytam: „Dlaczego?”. Przecież mdłe jedzenie, tak samo jak mdłe życie, jest po prostu nie do zniesienia i zwyczajnie można się zanudzić na śmierć. Inna sprawa, że kiedy rozpoczynałem moją przygodę z gotowaniem, notorycznie dania były przesolone i zbyt pikantne.
razem:   7
  • TomaszZ

    Rzeczywiście zdania zbyt mocno rozbudowane... Pochłania się je na jednym tchu i cholercia - ciągle ten niedosyt. Wkurzasz tą dobrocią dobrego stylu, ale dobrze, że jesteś, przynajmniej jest to poczucie realnego profesjonalizmu.

  • TomaszZ

    Sadyzm i masochizm jak świat światem zawsze się przemiennie uzupełniały - kiedyś ten fizyczny, obecnie ten psychiczny - sam nie wiem, który gorszy :) Opisy niesamowite. Nie ma szans, żeby nie wyobrazić sobie tych scen.

  • TomaszZ

    Tekst zawiera emocjonalne sprzeczności. Proponuję chociaż prześledzić studium przypadku - jakiekolwiek - osobowości psychopatycznej, tudzież socjopatycznej, wtedy byś zrozumiał/ła, że takie sprzeczności nie mają racji bytu!