ZWIERZANIE

Dodano na Hydepark przez Sosenka, 3 postów, ostatni post 16 lip 2018

 • Sosenka
  · 15 mar 2016

  Łamiemy bariery. tutaj możecie się wyrzyć piszcie co wam siedzi na serduchach i wywalcie to z siebie a poczujecie się lepiej!!!!

 • Dziewica
  · 2 lip 2018

  Skoro nikt się nie rwie to będę pierwsza.
  Irytuje mnie to, że przyjechałam na wakacje do babci. I ciągle ingeruje w moje życie. Gdziekolwiek wyjdę to max 22 w domu. Nie mam tu nikogo w moim wieku ze znajomych, więc czasem ilczę na dobroć kuzyna.
  Naprzyklad ostatnio zaprosili mnie do swojego grona. Wiadomo, starsi o 6lat to trochę kicha. Ale było dobrze dopóki babcia nie zadzwoniła, że mam wracać, bo ona już idzie spać.
  Byłam z kuzynem 200m od domu babci i co niby miało mi się stać?!
  Nie mam już 13 lat. Brakuje mi roku do pełnoletniości.
  Według niej powinnam siedzieć tylko z jej sprókwiałymi koleżankami...

 • AlexAthame
  · 16 lip 2018

  Dziewica

  Dziewica: Skoro nikt się nie rwie to będę pierwsza. Irytuje mnie to, że przyjechałam na wakacje do babci. I ciągle ingeruje w moje życie. Gdziekolwiek wyjdę to max 22 w domu. Nie mam tu nikogo w moim wieku ze znajomych, więc czasem ilczę na dobroć kuzyna. Naprzyklad ostatnio zaprosili mnie do swojego grona. Wiadomo, starsi o 6lat to trochę kicha. Ale było dobrze dopóki babcia nie zadzwoniła, że mam wracać, bo ona już idzie spać. Byłam z kuzynem 200m od domu babci i co niby miało mi się stać?! Nie mam już 13 lat. Brakuje mi roku do pełnoletniości. Według niej powinnam siedzieć tylko z jej sprókwiałymi koleżankami...

  Mogę się wtrącić? Chyba mogę. Po pierwsze już tak jest. Wolałabyś, żeby ci powiedziała: Wracaj o której chcesz, jak w ogóle chcesz... Troszczy się o Ciebie, mniemam. Nie obraź się. Angielska sentencja mówi. Młody człowiek myśli, że stary człowiek jest głupi. Stary człowiek wie, że młody człowiek jest głupi. W życiu jest tak. Jak masz problem to możesz go zaakceptować albo zmienić. W tym wypadku możesz zmienić babcie albo siebie. Wierz mi, że wolisz, ze tak jest z jej strony, niż gdyby jej w ogóle nie zależało. Możesz zawsze negocjować. 22:30? 23:00? Zaproś ją i niech zobaczy że tylko nie pijecie i nie palicie cały czas. Babcia dmucha na zimne. Gdyby się coś stało, jej dziecko by jej tego nie wybaczyło. Możemy dyskutować, jak chcesz. Pozdrawiam. PS. Od razu dodam, że łatwo się nie poddaje :lol2:

 • AlexAthame
  · 16 lip 2018

  To było kilka miesięcy temu. Poznałem ją przypadkowo w sklepie z akcesoriami do odkurzaczy. Miała śliczne złote włosy i brązowe oczy. Pokochałem ją od pierwszego wejrzenia. Powiedziałem jej tylko, że jest śliczna. Wiedziałem, że dzieli nas wiele. Pierwsze: różnica wieku. Ona miała 1i pół ja prawie 60. Ale przyjęła moje wyznanie. Podeszła i obtarła się o moją łydkę. Aby ta miłość nie pozostała zapomniana, napisałem opowiadanie. Od jej imienia, Mia.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto